هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
خانه » دانلود » ۶ نشانه از کسی که به شما علاقه دارد

اطلاعیه سایت

۶ نشانه از کسی که به شما علاقه دارد

۶ نشانه از کسی که به شما علاقه دارد


علاقه دیگران

اگر کسی به شما علاقه داشته باشد و یا شما را دوست داشته باشد از یک سری از رفتارها و نشانه های می توانید نشانه های علاقه وی را مشاهده کنید.

۱- مردم درعشق دو نوع هستند

دسته اول همیشه تلاش می کنند که به معشوق خود نزدیک باشند. آنها تمایل دارند به مکان هایی بروند که بتوانند به راحتی به معشوقه خود برسند و درهر فرصتی آنها را ببینند و لمس کنند، به عنوان مثال، با فشار کمی روی دست بخاطر عذرخواهی و یا درآغوش گرفتن.

دسته دوم عاشقان، معمولا سعی می کنند از فردی که دوستش دارند دوری کنند. آنها ممکن است درهنگام گفتگو با زبان بی ادبانه صحبت کنند. زیرا فکر می کنند که با این روش احساسات واقعی خود را از “شکار” خود پنهان می کنند، یا احساس می کنند که آنها به اندازه کافی خوب نیستند تا درحضور این فرد ظاهر شوند و ابراز عشق کنند. اگر معشوق را X درنظر بگیریم، اگر ” X” بالا برود، آنها به طور خودکار پایین می آیند!

اگر به تازگی از شما دوری کرده است، یا برعکس، سعی دارد به طور معمول به شما حمله کند، دلیل دیگری وجود دارد، شاید این روش ابراز عشق اوست!


۲- خیره نگاه کردن

خیره نگاه کردن

فردی که عاشق است اغلب چشم خود را به شخص مورد پسندش می دوزد: همیشه به نظر می رسد جزئیات مهمی درشخص مورد علاقه اش وجود دارد که قبلا آن را ندیده است. اگر کسی از عشق یک طرفه رنج ببرد، معمولا نمی تواند نگاه کردن به معشوق خود را متوقف کند، چرا که هیچ چیز برایش بهتر از نیست.


۳- یافتن یک راه غیرمعمول بخاطر صحبت کردن

۲ نوع رفتار بخاطر این مکالمه وجود دارد:

نوع اول: یک شخص ناگهان شیوه طبیعی صحبت کردن خود را واکنش می دهد و حرف خود را با عنوان کردن ویژگی های  یک شاعر، یک فیلسوف و یک روزنامه نگار مشهور تمام می کند. این کار بخاطر او آسان تر از آن که درمورد موضوعات پیچیده و جالب صحبت کند، حتی اگر هرگز پیش از درمورد آنها فکر نکرده باشد. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، درابراز عشق یک فرد معمولی به یک کمدین تبدیل می شود.

ملاقات و عاشقی

درنوع دوم یک شخص معقول و آگاه به یک شخص احمق تبدیل می شود که دارای یک فرهنگ لغت بسیار فقیر است. اگر این اتفاق بخاطر شما افتاد، سعی کنید تلاش بخاطر تحت تاثیر قرار دادن شخص دیگر و ابراز عشق، خود را محدود کنید.


۴- صحبت کردن درمورد عشق دیگران

این افراد اغلب درمورد اشخاصی که به دیگران علاقه دارند صحبت می کنند و یا افرادی که خود آنها را دوست دارند و به آنها ابراز عشق کرده اند. حتی اگر آنها درمکالمات جدی درجمع همکاران خود باشند، به راحتی میتوانند به افراد دیگری بپیوندند که نام َمعشوق خود را بین صحبت های آنها شنیده اند.

جالب توجه: فردی که عاشق است درمورد اهداف خود می تواند بسیار بسیار منفی صحبت کند. و اطرافیان درمورد او چیزی شبیه این خواهند گفت “او کمی عجیب است!” یا “او خیلی عجیب و غریب است!”

یک چیز دیگر؛ درطول گفتگو، عاشقان ناشناس دوست دارند درمورد خود و شخص مورد علاقه شان وجه تشابه ذکر کنند: “به نظر می رسد تنها افرادی که سریال بروز نقش تاج و تخت را تماشا می کنند، من و سارا هستیم.”


۵- عدم کنترل لبخند و تصاویر العمل درمقابل لبخند معشوق

لبخند عاشقانه

هنگامی که چیزی مربوط به معشوق خود را می بینند و یا احساس می کند، نمی تواند لبخند خود را کنترل کند. اگر احساسات او بیش از حد قوی باشد، او حتی کمی ابروی خود را بالا می برد و یا حتی ناخودآگاه می خندد.

اگر مردم هنگام صحبت کردن دریک جمع به جوک کسی بخندند، عاشقان مخفی ناخودآگاه به کسی که دوستش دارند، نگاه می کنند.


۶- واکنش ناگهانی منافع و علایق

فرد عاشق به طور ناگهانی می تواند به همان چیزهایی که معشوقش علاقه دارد، علاقه مند شود. درعین حال او علاقه مند به ورزش می شود و یا شروع به خواندن ادبیات می کند که هرگز قبلا این کار را نکرده است.

و درمورد بررسی مستمر پروفایل های شبکه های اجتماعی باید گفت که، شخص عاشق ناخودآگاه از همۀ دوستان نزدیک جنس مخالف معشوق خود متنفر می شود. خوب، این عشق است!

البته، افرادی هستند که از قوانین استثناء هستند. مهم نیست که چقدر سعی دارید حقیقت را بفهمید، آنها هرگز اسرار خود را نشان نمی دهند و یا ابراز عشق نمی کنند.


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A