home دسته‌بندی نشده کدام تیم ها از مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود خواهند کرد ؟

کدام تیم ها از مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود خواهند کرد ؟


در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

کدام تیم ها از مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود خواهند کرد ؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

 

پیش بینی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

با اتمام مرحله گروهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ۱۶ تیم صعود کننده به دور حذفی این رقابت‌ها مشخص شد که تیم انگلیس راه آسان‌تری نسبت به مدعیان دیگر جام‌جهانی برای رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها دارد.

به گزارش ایسنا، مرحله گروهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه دیشب (پنجشنبه) با برگزاری دو دیدار از گروه G به اتمام رسید. پس از برگزاری بازی‌های گروهی،‌ ۱۶ تیم اروگوئه، روسیه، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، دانمارک، کرواسی،‌آرژانتین، برزیل، سوئیس، سوئد، مکزیک، بلژیک، انگلیس، کلمبیا و ژاپن به مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام‌جهانی صعود کردند. به این ترتیب برنامه مرحله حذفی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه به شرح زیر است:

 

با توجه به جدول حذفی رقابت‌های جام‌جهانی، سمت بالای جدول برای تیم‌های مدعی قهرمانی در جام‌جهانی بر وفق مرادتر است. خصوصا برای انگلیس که تا مرحله نیمه ‌نهایی با مدعیان جام بازی ندارد و تنها در مرحله نیمه‌نهایی ممکن است به مصاف اسپانیا برود. اسپانیا هم در مرحله یک هشتم نهایی، آسان‌ترین قرعه را دارد و باید به مصاف روسیه برود. البته درصورت صعود اسپانیا به مرحله یک چهارم نهایی، این تیم احتمالا باید به مصاف کرواسی برود که یکی از آماده‌ترین تیم‌های جام جهانی ۲۰۱۸  است.

اما در سمت پایین جدول حذفی رقابت‌های جام‌جهانی، تیم‌های مدعی زیادی مانند پرتغال، فرانسه، آرژانتین، برزیل و بلژیک حضور دارند. بدین ترتیب بازی‌های جذاب‌تری در این سمت جدول می‌توان شاهد بود. جدول بازی‌ها در این سمت به شکلی است که شاید بلژیک از صدرنشینی در گروه G رقابت‌های جام‌جهانی و شکست دادن انگلیس پشیمان شود. دلیل این اتفاق، رویارویی احتمالی این دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی است. بلژیک در صورتی که به عنوان تیم‌ دوم صعود می‌کرد راه آسان‌تری پیش رو داشت و باید ابتدا به مصاف کلمبیا می‌رفت و در صورت پیروزی مقابل این تیم، در مرحله یک چهارم نهایی با برنده دیدار سوئد و سوئیس دیدار می‌کرد.

با تمامی این اوصاف، می‌توان پیش‌بینی کرد که از سمت بالای جدول مرحله حذفی جام‌جهانی تیم‌های اسپانیا و انگلیس به مرحله نیمه‌نهایی برسند. البته ممکن است کرواسی نمایش بی‌نقصش در مرحله گروهی  را در این مرحله هم ادامه دهد و با پیروزی مقابل اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی، ضمن ایجاد دومین شگفتی جام‌جهانی، به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها برسد.

با این که یک سمت جدول تا حد زیادی قابل پیش‌بینی است اما سمت دیگر آن با حضور پنج تیم مدعی قهرمانی در جام‌جهانی اصلا قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توان راجع به آن نظر داد.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

کدام تیم ها از مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود خواهند کرد ؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A