home اخبار ورزشی کدام بازیکنان تیم ملی بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ ترانسفر می شوند؟

کدام بازیکنان تیم ملی بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ ترانسفر می شوند؟


شناسه نویسنده : ۴
شناسه خبر : ۲۰۰۱۶
تاریخ انتشار : ۹۷/۰۳/۳۰ – ۱۱:۱۲

جام جهانی فوتبال ویترین مناسبی است برای معرفی و ترانسفر فوتبالیست هایی که تا قبل از آن کمتر دیده می شدند. در تاریخ فوتبال ملی، بعد از جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه و بازیهای خوب ایران، بسیاری از ملی پوشان مورد نظر تیم های اروپایی قرار گرفتند.

به‌ گزارش ‌تیتر یک آنلاین، جام جهانی فوتبال ویترین مناسبی است برای معرفی و ترانسفر فوتبالیست هایی که تا قبل از آن کمتر دیده می شدند. در تاریخ فوتبال ملی، بعد از جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه و بازیهای خوب ایران، بسیاری از ملی پوشان مورد نظر تیم های اروپایی قرار گرفتند.

 

 

ملی پوشان حال حاضر هم این پتانسیل را دارند تا بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به تیم های مطرح اروپایی در یکی از ۵ لیگ سطح بالای دنیا ترانسفر شوند. شنیده ها حاکی از آن است که دست کم ۳ یا ۴ ملی پوش در حال حاضر در رادار این تیم ها قرار گرفته اند.

طبق گزارش رسانه‌های اسپانیایی، تیم آلاوز علاقمند است تا احسان حاج‌صفی را که این روزها همراه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازی می‌کند به خدمت بگیرد.

همچنین سایت «ترنسفر تاورن» انگلیس در گزارشی نوشته علیرضا جهانبخش با ۱۰.۸ میلیون پوند گزینه مناسبی برای تیم نیوکاسل محسوب می شود.  به نوشته این سایت پاسخ مشکلات این تیم علیرضا جهانبخش بازیکن تیم آلکمار است که فصل گذشته ۲۱ گل زد و ۱۲ پاس گل داد و عنوان آقای گلی لیگ هلند را از آن خود کرد.

همچنین کریم انصاری فرد هم مورد توجه چند باشگاه فرانسوی قرار گرفته است. باید دید در نهایت کدامیک از این بازیکنان می توانند در لیگ های معتبر به میادان بروند.

 


منبع:titre1online.ir
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A