خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » دانلود » چگونه به روش استارتاپ پولدار شویم؟

اطلاعیه سایت

چگونه به روش استارتاپ پولدار شویم؟

چگونه به روش استارتاپ پولدار شویم؟


روش ثروتمند شدن با استارتاپ

این روزها کلمه استارتاپ زیاد به گوشتان میخورد. دردنیا استارتاپ های مختلف و زیادی وجود دارد که آنها کسب و کار جدیدی را شروع می کنند. بخاطر شروع به پول نیاز است.حالا این پول می تواند توسط شتاب دهنده ها فراهم شود و یا این که مردم عادی درآنها سرمایه گذاری کنند.

سی ان بی سی درگزارشی درباره پولدار شدن از طریق سرمایه گذاری دراستارت آپ ها نوشت: «ماه می سال ۲۰۱۶، قانونی به اجرا درآمد که به هر کسی اجازه می دهد بخشی از پول نقد خود را درشرکت های استارت آپی سرمایه گذاری کند. تا آن زمان خرید سهام دریک کسب و کار خصوصی کوچک موضوعی بود که تنها سرمایه گذاران ثروتمند می توانستند انجامش دهند.»

ثروتمند شدن با استارتاپ

اما حالا، این امکان وجود دارد که شما درهمه نوع استارت آپ از برندهای تکنولوژی تا کامیون های حمل مواد غذایی سرمایه گذاری کنید. زمانی که شما سرمایه گذاری می کنید، سهمی دراین کسب و کار خواهید داشت و به طور بالقوه می توانید دستاوردهای بزرگی به دست آورید. سی ان بی سی درگزارشی دراین باره نوشت: «این امکان با اقدام (JOBS) the Jumpstart Our Business Startups فعال شده است که اجازه می دهد هر فردی دراستارت آپ مورد نظر خود سرمایه گذاری کند.»

دراین سیستم استارت آپ ها، بدهی ها و سهام آن توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس تایید شده و اداره تنظیم مقررات مالی لیستی از سرمایه گذاران بخاطر جمع آوری پول تهیه می کند. این پرتال ثابت می کند که پول سرمایه گذاران از سرقت و سوء استفاده محافظت می شود. بخاطر محافظت از پس انداز شما، راه های دیگری هم وجود دارد. اگر کمتر از ۱۰۷ هزار دلار دربانک داشته باشید، درسال می توانید ۲۲۰۰ دلار یا ۵ درصد از درآمدتان را سرمایه گذاری کنید. همه این موارد بخاطر این است که شما دریک استارت آپ سرمایه گذاری کنید.

چرا سرمایه گذاری دراستارت آپ ها باید هوشمند باشد؟

اگر درنهایت خوش شانس باشید و پول خود را دریک استارت آپ موفق سرمایه گذاری کنید، پول نقد شما طی چند سال افزایش پیدا می کند. این سرمایه گذاری شاید بازدهی ۱۰ تا ۲۰ برابر مقداری که سرمایه گذاری کرده اید داشته باشد. به این ترتیب ممکن است ۲ هزار دلار شما به ۲۰ هزار تا ۴۰ هزار دلار تبدیل شود. اگر شما خیلی خوش شانس باشید ممکن است مانند یکی از سرمایه گذاران اولیه اینستاگرام سرمایه تان بیش از ۳۰۰ برابر شود اما این موضوعات بهترین سناریوها هستند.

چرا که استارت آپ ها مناطق بسیار جدیدی هستند و داده های قابل اعتماد زیادی درمورد نوع پرداخت ها وجود ندارد. چرا سرمایه گذاری دریک استارت آپ ممکن است اشتباه باشد؟ بزرگ ترین دلیل عدم سرمایه گذاری چیست؟ شاید به این دلیل باشد که بیشتر استارت آپ ها شکست می خورند و حتی عمر آنها به ۹ سال هم نمی رسد. حتی اگر استارت آپی موفق شود، ممکن است درسال اول سودی به آن افزوده نشود.

به این ترتیب آنها احتمالا پولی ندارند که به شما سود بپردازند. آنها بخاطر این که شرکت به سودآوری برسد باید به دنبال منابع دیگر سرمایه گذاری باشند. بنابراین قبل از که هرگونه عملیاتی انجام دهید، باید تحقیقات زیادی انجام داده باشید.


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A