امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » پستچی آزارگر ۴۰ زن تهرانی اعدام نمی شود!

اطلاعیه سایت

پستچی آزارگر ۴۰ زن تهرانی اعدام نمی شود!

پستچی آزارگر ۴۰ زن تهرانی اعدام نمی شود!

حکم اعدام پستچی قلابی که به اتهام تجاوز به ۴۰ زن و دختر دستگیر شده بود،بخاطر دومین بار در دیوان‌عالی کشور نقض شد تا او بخاطر سومین بار محاکمه شود.

از اوایل سال ۹۱ زنان و دخترانی که تعداد آنها به ۴۰ نفر می‌رسید با حضور در پلیس آگاهی تهران از پستچی قلابی شکایت کردند. با تحقیق از شاکیان مشخص شد زمانی که آنها در خانه تنها بوده‌اند، مرد موتورسواری مقابل خانه‌هایشان آمده و با ادعای این‌که پستچی است از آنها خواسته در آپارتمان را باز کنند تا بسته‌هایشان را تحویل دهد.

پستچی آزارگر 40 زن تهرانی اعدام نمی شود

در مرحله بعدی، شاکیان به گمان این‌که گفته‌های آن مرد صحت دارد در را بازکرده و زمانی که مقابل در آپارتمان رفته‌اند تا بسته‌های پستی را دریافت کنند، آن مرد به زور وارد خانه‌هایشان شده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

تحقیقات ماموران آغاز و معلوم شد متهم فراری مامور اداره پست نبوده و با جعل این عنوان به جرایم سیاهش دست زده است. متهم تحت‌تعقیب پلیس قرار گرفت تا این‌که بعد از گذشت چند ماه در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد.

مرد آزارگر، بعد از دستگیری و مواجهه حضوری با شاکیان پرونده، سکوت خود را شکست و به آزار و اذیت ۴۰ زن و دختر جوان اعتراف کرد و روانه زندان شد. پرونده مرد آزارگر سرانجام به اتهام افساد فی‌الارض به دادگاه کیفری ارسال شد که این دادگاه صالح به رسیدگی نبود و پرونده این بار بخاطر ادامه رسیدگی به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب ارجاع شد که قاضی این دادگاه مرد آزارگر را به اعدام  در ملأعام محکوم کرد.

متهم به دانلود اعتراض کرد و پرونده اش به دیوان عالی کشور ارسال شد که قضات این بار درباره مواردی از تحقیق، نقض گرفته و پرونده به شعبه دیگری از دادگاه انقلاب ارسال شد.

این بار متهم در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب محاکمه و به اعدام محکوم شد، اما این دانلود هم به‌دلیل نقص‌هایی در پرونده در دیوانعالی کشور تائید نشد و پرونده بخاطر رسیدگی به شعبه هم عرض ارسال شد و متهم بخاطر سومین بار پای میز محاکمه قرار می‌گیرد.

گرداوری:رکنا

‘); d.write(‘


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A