کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » پرسپولیس و یک دردسر آمریکایی!

اطلاعیه سایت

پرسپولیس و یک دردسر آمریکایی!

پرسپولیس و یک دردسر آمریکایی!

شکایت یک باشگاه آمریکایی دردسری بروز بخاطر پرسپولیس به‌وجود آورده است.

باشگاه لس‌آنجلس بلوز ساکر کلاب آمریکا توافقنامه‌ای را با باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۲ (۲۸ شهریور ۹۱) در خصوص انتقال امیر عابدزاده به جمع سرخپوشان تهرانی امضا کرد که بر اساس باشگاه پرسپولیس پذیرفت در قبال صادر شدن کارت ITC این دروازه‌بان ایرانی، غرامت فسخ قرارداد وی را به باشگاه لس‌آنجلس بلوز بپردازد. عابدزاده آن موقع تا پایان فصل ۲۰۱۳ USL آمریکا با این باشگاه آمریکایی قرارداد داشت.

پرسپولیس و یک دردسر آمریکایی!

طبق این توافق، باشگاه پرسپولیس باید در سه قسط رقم این انتقال را که ۱۵۰ هزار دلار بود، به باشگاه لس‌آنجلس بلوز می‌پرداخت. قسط اول که ۲۵ هزار دلار بوده در  تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۲ (۲۶ شهریور ۹۱) به صورت نقدی توسط رویانیان به علی منصوری، مالک باشگاه لس‌آنجلس بلوز پرداخت شد.

قسط دوم ۵۰ هزار دلار بوده که قرار بود باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۲ (۲۸ شهریور ۹۱) هنگام امضای توافقنامه به نماینده باشگاه لس‌‌آنجلس بلوز در ایران بپردازد که باشگاه پرسپولیس ۱۵ هزار دلار را به صورت نقدی و ۳۵ هزار دلار باقیمانده را در قالب یک چک به تاریخ یک هفته بعد به نماینده باشگاه لس‌‌آنجلس بلوز می‌دهد.

قسط سوم نیز ۷۵ هزار دلار بوده که باشگاه پرسپولیس باید به هنگام امضای قرارداد با عابدزاده در نیم‌فصل دوم لیگ برتر ایران در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۱۳ (۳۰ بهمن) می‌پرداخته که چکی بخاطر چهار ماه بعد به نماینده این باشگاه آمریکایی می‌دهد.

با توجه به پاس نشدن چک‌ باشگاه پرسپولیس، باشگاه لس‌‌آنجلس بلوز از طریق فیفا به دنبال رسیدن به حق خود است که تصویر این نامه را در زیر مشاهده می‌کنید.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده ۲۰ میلیارد صرف پرداخت بدهی‌هایش کرده است و حال باید دید شرایط این باشگاه بخاطر حضور در لیگ قهرمانان آسیا و کسب مجوز حرفه‌ای چگونه خواهد بود.

گرداوری:تسنیم


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A