در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
خانه » محرم 95 » پخش تلویزیونی دربی ۸۵ در هاله ای از ابهام!

اطلاعیه سایت

پخش تلویزیونی دربی ۸۵ در هاله ای از ابهام!

پخش تلویزیونی دربی ۸۵ در هاله ای از ابهام!

سازمان لیگ به دستور رئیس فدراسیون فوتبال قصد دارد جلوی پخش نقش های لیگ را از هفته بگیرد.

پخش تلویزیونی دربی 85 در هاله ای از ابهام!

عصر امروز (دوشنبه) نشستی بین مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، محمدرضا داورزنی، مهدی تاج و مسئولان صدا و سیما در مورد حق پخش تلویزیونی برگزار شد تا در نهایت فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ بخاطر گرفتن حق پخش تلویزیونی به توافقاتی با صدا و سیما دست یابند که این اتفاق رخ نداد.

درنشست صحبت‌هایی از سوی نمایندگان صدا و سیما در مورد اینکه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بخاطر گرفتن حق پخش و رسیدن به نتیجه باید با شرکتی به نام توسکا که پیمانکار همکار با صدا و سیماست، وارد مذاکره شوند مطرح شد که با استقبال فوتبالی‌ها همراه نشد. تاج و داورزنی به نمایندگان  صدا و سیما تاکید کردند؛ در صورتی که آنها با پیمانکار مربوطه همکاری کنند،  صدا و سیما هم باید با یک شرکت پیمانکار با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال همکاری داشته باشد که مورد موافقت آنها قرار نگرفت.

عدم توافق دوباره فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ با صدا و سیما در مورد حق پخش باعث شد تا مهدی تاج به این نتیجه برسد که جلوی پخش نقش‌های نقش‌های هفته یازدهم و حتی دربی پایتخت را بگیرد.

قرار است تاج فردا کتبا با ارسال نامه‌ای به ورزشگاه‌های محل نقش‌های این هفته لیگ برتر دستور دهد تا  از ورود دوربین‌های تلویزیونی جلوگیری کنند. با شرایط موجود و در صورت عدم توافق بین طرفین پخش این هفته نقش‌های لیگ از جمله دیدار حساس پرسپولیس و استقلال که ساعت ۱۶:۴۵ روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

‘); d.write(‘


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A