home دسته‌بندی نشده نتیجه بازی پاناما تونس در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

نتیجه بازی پاناما تونس در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه


در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

نتیجه بازی پاناما تونس در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ورزشی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

امروز ساعت ۲۲:۳۰ دیداری کاملا تشریفاتی از نظر محاسبات جدولی میان دو تیم پاناما و تونس برگزار خواهد شد . نتیجه بازی پاناما تونس در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه  پس از پایان بازی در سایت قرار داده خواهد شد .

تیم نبیل معلول علی رغم نتایج خوبی که در مرحله مقدماتی گرفت و در بازی‌های دوستانه هم عملکرد بسیار خوبی داشت، در مقابل دو تن از بزرگان اروپا کاری از پیش نبرد. این تیم ابتدا در یک دیدار نزدیک به انگلیس باخت. در دیداری که هری کین کاملا فرصت طلب ظاهر شد. در دومین بازی نیز که چشم تمام جهان عرب به آنها بود، با نتیجه ۵-۲ تحقیر شد تا هیچ شانسی برای صعود به مرحله بعد نداشته باشد. با این حال، تونس به نسبت پاناما بهتر ظاهر شده و انتظار می‌رود امشب پیروز بازی شود.

پاناما به عنوان یکی از نمایندگان آمریکای شمالی را می‌توان یکی از بدترین تیم‌های این جام معرفی کرد. تیمی که در دو بازی قبلی در مجموع ۹ گل خورده و برابر انگلیس نیز با شکست ۶-۱ تحقیر شد. در واقع پاناما و تونس نقش بزرگی در ورود لوکاکو، هازارد و البته هری کین به رقابت آقای گلی جام داشتند. خط دفاع پاناما عملکرد بسیار ضعیفی دارد و احتمال می‌رود یک باخت دیگر در انتظار این تیم باشد.

این پست توسط بخش ورزشی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

نتیجه بازی پاناما تونس در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A