home دسته‌بندی نشده نتیجه بازی مکزیک سوئد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

نتیجه بازی مکزیک سوئد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه


در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

نتیجه بازی مکزیک سوئد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ورزشی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

امروز ساعت ۱۸ : ۳۰ به وقت ایران دیدار جذاب میان دو تیم مکزیک و سوئد برگزار خواهد شد ،‌نتیجه بازی مکزیک سوئد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پس از پایان رقابت در سایت قرار داده خواهد شد .

 

 

 

 

مکزیک مسابقات را بسیار خوب آغاز کرده و پس از پیروزی غیرمنتظره و ارزشمند برابر آلمان، آن ها توانستند تا کره جنوبی را شکست دهند و با شش امتیاز صدرنشین باشند. اگرچه هنوز صعود مکزیک قطعی نشده است.

 

 

در صورتی که مکزیک در این بازی با اختلاف برابر سوئد شکست بخورد و آلمان نیز با اختلاف برابر کره جنوبی به پیروزی برسد، هر سه تیم مکزیک، آلمان و سوئد شش امتیازی خواهند شد و ممکن است مکزیک با تفاضل گل کم تر حذف شود اما یک تساوی نیز می تواند باعث صدرنشینی و صعود مردان آزتک شود.

 

 

از سوی دیگر، سوئد برابر کره جنوبی پیروز شد اما در ثانیه های پایانی برابر آلمان شکست خورد تا کار صعودش به مرحله بعد پیچیده شود. در صورت پیروزی آلمان در بازی همزمان، سوئد برای صعود باید حتما پیروز شود و چشم به تفاضل گل داشته باشد. در صورت تساوی امتیازات و تفاضل گل ها، سوئد نسبت به آلمان فعلا برای صعود برتری دارد زیرا بواتنگ از آلمان اخراج شده است و فیرپلی می تواند تعیین کننده باشد.

 

 

 

در صورتی که سوئد برابر مکزیک به تساوی برسد، باید امیدوار باشد تا آلمان نتواند کره جنوبی را شکست دهد. شکست سوئد نیز حتی می تواند باعث صعود این تیم شود، به شرطی که کره جنوبی بتواند آلمان را شکست دهد و تفاضل کره جنوبی و آلمان، کم تر از آن ها باشد.

 

 

 

این پست توسط بخش ورزشی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

نتیجه بازی مکزیک سوئد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A