home دسته‌بندی نشده میترا استاد از بازیگری و خوانندگی + پسر میترا استاد و درخواست قصاص مادرش

میترا استاد از بازیگری و خوانندگی + پسر میترا استاد و درخواست قصاص مادرش


میترا استاد از بازیگری تا خوانندگی + پسر میترا استاد و درخواست قصاص مادرش

میترا استاد از بازیگری تا خوانندگی و مهندسی حسابدری و علت جدایی از همسر اولش و  پسر میترا استاد و درخواست قصاص مادر میترا نجفی را در این بخش از سایت حرف تازه مشاهده کنید

بیوگرافی میترا استاد همسر نجفی

میترا استاد معروف به میترا نجفی متولد ۱۳۶۳ در کرمانشاه و دارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری بود و در دوره انتخایات شورای شهر نیز به عنوان کاندیدای شورای شهر ثبت نام کرد.

میترا استاد

همسر اول میترا استاد

وی قبل از ازدواج محمدعلی نجفی با یک مهندس ازدواج کرده بود که به دلایل شخصی از او جدا شد.او از ازدواج اولش یک پسر ۱۳ ساله به نام مهیار دارد که لعد از قتل مادرش در صحنه حضور داشت و جسد مادرش را در وان حمام پیدا کرد.

میترا استاد

بیوگرافی مهیار پسر میترا استاد

وی متولد دهه هشتاد و ۱۳ سال دارد و دانش آموز می باشد که بعد از جدایی مادر و پدرش نزد مادرش زندگی می کرد.

او در سال ۱۳۹۶ با محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران و وزیر سابق آموزش و پرورش ازدواج کرد.

میترا استاد

از بازیگری تا خوانندگی

وی مدتی نیز در عرصه بازیگری و سینما فعالیت می کرد در فیلمی به نام «باران» بازی کرده بود و جایزه هم دریافت کرده بود.

او همچنین هم خوان گروه موسیقی مهرورزان کرمانشاه نیز بوده و مدتی با همخوان این گروه بوده است

میترا استاد

به قتل رسیدن میترا نجفی

نامبرده به دست همسر دومش نجفی با ضصربات گلوله به قتل رسید.

محمد علی نجفی شهردار اسبق پایتخت ۱۰ ساعت پس از قتل همسر دومش در برج معروف سعادت آباد با پای خود به اداره آگاهی تهران رفت و به این جنایت اعتراف کرده و اختلافات خانوادگی را دلیل شلیک به همسرش عنوان کرده

طبق اظهارات متهم، او چندین تیر شلیک کرده است که دو تیر به همسرش برخورد کرده و یک تیر نیز به کاشی حمام برخورد کرده و پس از کمانه کردن به پای خودش اصابت کرده و او را زخمی کرده است.

مرتبط با بخش : مرتبط با بخش : بازداشت محمدعلی نجفی و اعتراف به قتل همسرش

 

میترا استاد

درخواست قصاص مادر میترا استاد

مادر میترا نجفی در اطهاراتش بعد از متوجه شدن اینکه دامادش عامل قتل میترا بوده گفت: من از خون دخترم نمی‌گذرم و برای قاتلش قصاص می‌خواهم.

مرتبط با بخش : بیوگرافی محمدعلی نجفی و میترا استاد همسرش

جزئیات قتل

ساعت ۹:۱۰ صبح سه‌شنبه ۷ خرداد صدای درگیری یک زن و مرد و به دنبال آن شلیک‌های پی در پی از خانه شماره ۲۷۰۱ در طبقه هفتم برج آرمیتا در سعادت آباد تهران خواب ساکنان را آشفته کرد. چند تن از همسایه‌ها که از شنیدن این صدای مهیب وحشت زده شده بودند به دنبال یافتن علت صدا جلوی پنجره آمدند، اما خیلی زود سرو صدا‌ها پایان یافت و کسی دیگر پیگیر ماجرا نشد تا این‌که دو ساعت بعد به ناگاه صدای فریاد‌های زنی جوان بار دیگر فضای ساختمان را ملتهب کرد. زن ۴۰ ساله با داد و فریاد از همسایه‌ها کمک می‌خواست و از وقوع جنایتی هولناک خبر می‌داد.

میترا استاد

عکس خانوادگی میترا نجفی

دقایقی بعد تیم جنایی پایتخت به سرپرستی محمد شهریاری رئیس دادسرای جنایی تهران و بازپرس دشتبان کشیک ویژه قتل به همراه سرهنگ مسلمی رئیس اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد مقتول زنی ۳۶ ساله به نام «میترا استاد» همسر دوم «محمدعلی نجفی» شهردار اسبق تهران بوده که بر اثر اصابت دو گلوله به قلب و دستش به قتل رسیده است..

بدین ترتیب با حضور تیم ویژه جنایی بلافاصله بررسی‌ها برای یافتن سرنخ این معمای جنایی آغاز شد.

میترا استاد

اظهارات مادر مقتول

مادر میترا نجفی گفت: میترا لیسانس حسابداری داشت و قبل از ازدواج با نجفی به عنوان بازیگر فعالیت می‌کرد. حتی در فیلمی به نام «باران» هم بازی کرده بود و جایزه هم گرفته بود. ۶ یا ۷ ماه قبل بود که به عقد نجفی درآمد. پسرش همیشه به ما می‌گفت که میترا با نجفی اختلاف دارند. دخترم حتی ساعت ۴ و نیم بامداد سه‌شنبه ۷ خرداد و درست ساعاتی قبل از این‌که به قتل برسد به برادرش پیام داد که تا الآن با نجفی درگیر بوده است.

او ادامه داد: او را دلداری دادیم و گفتیم که به خاطر مهیار- پسرش- حرفی نزند. مهیار امتحان ریاضی داشت و این درگیری‌ها در روحیه او تأثیر می‌گذاشت. همسر سابق میترا مهندس است و او به خاطر مشکلات شخصی که با همسر سابقش داشت از او جدا شد. دیروز صبح مهیار هراسان تماس گرفت و خبر مرگ میترا را داد.


منبع:حرف تازه
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A