home دسته‌بندی نشده مدلهای سایه چشم گلهای بهاری ویژه نوروز ۹۸

مدلهای سایه چشم گلهای بهاری ویژه نوروز ۹۸


مدلهای سایه چشم گلهای بهاری ویژه نوروز ۹۸

سایه چشم : اگر از سایه چشم به‌درستی استفاده کنید، چهره شما جذاب‌ تر و شاداب‌ تر به نظر می‌رسد، در آستانه بهار و نوروز از مدلهای میکاپ چشم این پست ایده بگیرید.

سایه چشم

 

سایه چشم

مدلهای آرایش سایه چشـم با طرح گل

سایه چشم

 

سایه چشم

سایه چشـم با نقاشی گل پشت پلک

سایه چشم

میکاپ سایه چشم با طرح گل

سایه چشم

مدلهای جذاب میکاپ سایه چشم لایت و گل گلی

سایه چشم

 

سایه چشم

 

سایه چشم

سایه‌های کرمی از جمله حرفه‌ای‌ترین انواع سایه هستند اما معایبی دارند مثل اینکه لای پلک بالا جمع می‌شوند و ماندگاری طولانی ندارند. اگر مبتدی هستید بهترین سایه انواع پودری فشرده است. لازم نیست انواع رنگ‌ها را تهیه کنید. برای یک سایه زیبا و شیک تنها به سه رنگ تیره، روشن و میانه نیاز دارید. اگر دوست دارید آرایش اروپایی داشته باشید از رنگ‌های خنثی استفاده کنید. تن رنگی خاکستری و قهوه‌ای خوب است. در غیر این صورت بنا به سلیقه و رنگ لباس‌تان رنگ سایه را انتخاب کنید.

سایه چشم

 

سایه چشم

 

سایه چشم

سایه زدن با انگشت خوب است اما اگر می‌خواهید سایه ظریف و شیکی داشته باشید باید از قلمو کمک بگیرید. قلموهای اسفنجی مناسب نیستند و اجازه نمی‌دهند رنگ دانه‌ها روی پوست پخش شوند. برای سایه زدن درست به یک قلموی تخت و سخت نیاز دارید. به کمک این قلمو مقداری سایه بردارید و روی تمام پلک پخش کنید. به یک قلموی گرد هم نیاز دارید تا سایه‌های اطراف چشم را بکشید و در نهایت یک قلموی نازک می‌خواهید که سایه تیره را روی رستنگاه مژه یا زیر پلک پایین ترسیم کنید.

سایه چشم

 

سایه چشم

 

سایه چشم

هنگامی که می‌خواهد سایه را روی پلک بزنید از حرکات رفت و برگشتی استفاده نکنید. بهترین حالت ضربه زدن است. اینکار باعث می‌شود رنگ، بافتی جوهر مانند روی پلک پیدا کند و صرفا پلک رنگ نشده باشد. برای محو کردن سایه در یک جهت حرکات ظریف و آرام باید داشته باشید. در ضمن هرگز از رنگ تیره تا زیر ابرو استفاده نکنید که آرایش شما را خراب می‌کند و حالتی خشن به چهره می‌دهد. تنها مجازید از رنگ روشن زیر ابرو استفاده کنید. فراموش نکنید قبل از آنکه به چشمان‌تان سایه بزنید آرایش کنید. کرم پودر و پنکیک و رژگونه را بزنید و برای سایه چشم نیز از یک پایه روشن استفاده کنید تا رنگ سایه تمام طول روز حفظ شود.

سایه چشم

 

سایه چشم

 

سایه چشم

رنگ خنثی روشنی رو با قلموی تخت روی تمام پلک از گوشه داخلی چشم تا گوشه خارجی و تا نزدیک ابرو بزنید. بعد از رنگی کمی تیره‌تر روی قسمت متحرک پلک بمالید اما از چشم خیلی خارج نشوید و از قسمت گود پلک فراتر نروید. بعد از رنگ تیره استفاده کنید و با قلموی گرد با حرکات ضربه‌ای نرم سایه را به قسمت گود پلک بکشید و تا نزدیک گوشه داخلی چشم ادامه دهید. حالا به کمک قلموی گردتان به سمت خارج چشم و کمی به سمت ابرو رنگ را روی پلک متحرک محو کنید. البته این یک قانون کلی است و بر حسب شکل چشم سایه زدن می‌تواند تغییر کند.

سایه چشم

 

سایه چشم


منبع:حرف تازه
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A