home بیوگرافی مادر بی رحم دخترش را به مرد شیطان صفت برای رابطه جنسی اجاره داد

مادر بی رحم دخترش را به مرد شیطان صفت برای رابطه جنسی اجاره داد


مادر بی رحم دختر رابه مرد شیطان صفت برای رابطه جنسی اجاره داد

مادر بی رحم به دلیل تامین هزینه مواد مخدرش دست به جنایتی زشت زد. این زن دختر نوجوان خودش را به منظور رابطه جنسی به مردان اجاره می داد و این دختر بیچاره را مجبور به تن فروشی می کرد.

 

دختر ۱۱ ساله به منظور رابطه جنسی اجاره داده می شد!

خبر حوادث : اعتیاد شدید باعث شده بود که مادر دختر نوجوانش را مجبور به تن فروشی و رابطه نامشروع با مردان کند که توسط پلیس دستگیر شد.

مادر بی رحم دختر رابه مرد شیطان صفت برای رابطه جنسی اجاره داد

تن فروش دختر نوجوان به وسیله مادرش

ماجرای دلخراشی که برای دختر ۱۱ ساله به واسطه مادر معتادش آغاز شده بود با رسیدگی جدی در دادگاه به پایان رسید.مادر جوان به جرم استعمال مواد مخدر قاچاق انسان و سوء استفاده از کودک خود در دادگاههای امریکا.”کورکوان” در کمال بیرحمی برای رسیدن به منافع شخصی و رسیدن به مواد مخدر مورد نیازش دختر ۱۱ ساله اش را طعمه قرار داد.

به گزارش وب سایت منبع این زن جوان که در چندین مورد قاچاق انسان نیز همدستی داشته است حتی به فرزند خود نیز رحم نمی کرده و برای تامین مواد مخدر مصرفی خود دخترش را به فروشندگان مواد مخدر و برای سوء استفاده جنسی اجاره می داد و وحشتناک تر از تمام این جرائم موردی بود که زن معتاد در بخشی از اتهامات خود به آن اشاره کرد.

مادر بی رحم دختر رابه مرد شیطان صفت برای رابطه جنسی اجاره داد

عکس مادری که برای خرید هروئین دخترش را اجاره داد

او می گوید:دخترم را فروختم تا پولی برای خریدن هروئین به دست بیاورم و بعد از آنکه دخترم به خانه بازگشت به عنوان جایزه به او نیز هروئین دادم تا مصرف کند اما دخترم نتوانست و با استفراغ تمام مواد را بیرون ریخت.

این زن به ۵۱ سال زندان محکوم شده است.

اجاره دادن دختر ۱۱ ساله به منظور رابطه جنسی توسط مادر معتاد

همچنین : بازیگر زن معروفی که تن فروشی می کرد و در سایت پورن عضو بود! +عکس


گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A