home دسته‌بندی نشده عکس های آسگاردیا اولین کشور فضایی در دنیا

عکس های آسگاردیا اولین کشور فضایی در دنیا


در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

عکس های آسگاردیا اولین کشور فضایی در دنیا

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

تکنولوژی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

 

 

آزگاردیا نام یک ملت مستقر در فضاست. هدف از تأسیس آن نیز ایجاد یک فضای امن و مطمئن و صلح‌آمیز برای انسان‌هاست.

تاُسیس این ملت در ۱۲ اکتبر ۲۰۱۶ توسّط ایگور آشوربیلی ،بنیانگذار مرکز تحقیقات هوا و فضا بین‌المللی وین [۱] و رئیس کمیته علوم فضایی یونسکو پیشنهاد شد. هدف وب‌سایت آن نیز در حال حاضر پذیرش مردم برای ثبت نام و شهروند پذیرفتن است با هدف این‌که سازمان ملل متحد آن‌ها را به عنوان یک دولت مستقل، به رسمیّت بشناسد. جزئیات فنّی و بیشتر، هنوز مبهم است.

 

 

 

 

این سازمان یک ماهواره به نام آسگاردیا-۱ با ظرفیّت فضای دیجیتال حدود ۵۱۲ گیگابایت را راه‌اندازی و در سال ۲۰۱۷ میلادی، به فضا فرستاد. این فضا در اختیار شهروندان قرار گرفته و شهروندان بنا به اولویت زمان ثبت نام خود از ۵۰۰ تا ۱۰۰ کیلوبایت فضا برای آپلود فایل های خود در قالب های فیلم، عکس، و متن در اختیار دارند. در حال حاضر نیز، رای‌گیری‌ای برای انتخب اعضای پارلمان و دولت در حال برگزاری است. هم اکنون، میتوان با ورود به سایت رسمی پ ثبتنام به کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کنید و به او رای بدهید.

 

همچنین به تازگی قانون اساسی این کشور نیز تدوین شده است و شهروندان میبایست آنرا تایید کنند.

 

این کشور توسّط ۱۲ وزارت‌خانه از جمله وزارت‌خانه‌های علوم، فضا، آموزش و پرورش، اطّلاعات و ارتباطات، امور خارجه، تجارت و بازرگانی، دارایی، ایمنی و امنیّت، دادگستری، ادغام و یک وزارت‌خانه دیگر که در فیسبوک آسگاردیا توسّط جامعه آن پیشنهاد می‌شود، اداره خواهد شد. وزرای این وزارت‌خانه‌ها نیز قبل از نخستین انتخابات، توسّط آشوربیلی انتخاب می‌شوند و انتخاباتی هم در ژوئن ۲۰۱۷ برگزار شد که در نتیجه آن دکتر ایگور آشوربیلی به سمت ریاست جمهوری منصوب شد.

 

 

این پست توسط بخش تکنولوژی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

عکس های آسگاردیا اولین کشور فضایی در دنیا

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A