home دسته‌بندی نشده علی مبارکی: بازی برده را مساوی کردیم

علی مبارکی: بازی برده را مساوی کردیم


در بازی پیش فصل، تیم یاران علی مبارکی در برابر تیم لیگ برتر کشور آذربایجان قره باغ قرار گرفت. در نیمه اول با ۲ گل به رختکن رفتند، اما با شروع بازی در نیمه دوم و در دقایق اخر با زدن دو گل، بازی با تساوی به پایان رسید.

علی مبارکی: بازی برده را مساوری کردیم

 

علی مبارکی، لژیونر فوتبال ایران، گفت: “با اینکه کل بازی دست ما بود، توپ هامان تو گل نرفت. ما تیم آماده ای داریم و رو اشتباهات کوچیک، تساوی کردیم. محکم به جلو ادامه میدهیم.”

“من می‌خواهم یک سال خوب را در فوتبالم رقم بزنم. برنامه های زیادی دارم و امیدوارم که سال خوب فوتبالی به دور از هرگونه مشکل و مصدومیت داشته باشم. امیدوارم خدا کمک کند این امر میسر شود و در فضایی خوب با آرامش کامل، یک فصل خوب فوتبالی داشته باشم و بعد در کنار آن به اردوی تیم ملی دعوت شوم.”

تیم علی مبارکی

هافبک دفاعی ایرانی اسپورتینگ به سوال درباره حضور در تیم‌های ایرانی که همیشه شایعه حضورش بوده، پاسخ می‌دهد: “شایعه همیشه بوده. دوستان همیشه لطف داشتند و این شایعات کم و بیش رد و بدل شده. این چیز دروغ نیست و هر بازیکنی دوست دارد در تیم پرطرفداری مثل استقلال و تراکتور بازی کند. اما خب در حال حاضر من به لیگ ایران فکر نمی‌کنم، برای این که یک مقدار اهداف بزرگتر دارم و دنبال جنگیدن هستم که خودم را به فوتبال خارج اثبات کنم. اما همین که این شایعات از تیم‌های بزرگ ایران می‌آید، خودش افتخاری است و دست همه هم درد نکند، در گذشته هم لطف داشتند و پیشنهاد هم دادند. اگر قرار باشد روزی به ایران بروم، به این تیم‌های بزرگ فکر می‌کنم.”


منبع:نیک استار
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A