home اخبار ورزشی صحبت های یواخیم لو در کنفرانس خبری بعد از برد آلمان مقابل سوئد

صحبت های یواخیم لو در کنفرانس خبری بعد از برد آلمان مقابل سوئد


سرمربی تیم ملی آلمان یوآخیم لوو در کنفرانس مطبوعاتی پس از پیروزی چشمگیر در آخرین ثانیه های بازی مقابل سوئد،خوشحالی اش را ابراز کرد و امیدوارانه به سوالات خبرنگاران جواب داد.

ترجمه: شورک شریفی

تیتر یک آنلاینیواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان یوآخیم لوو در کنفرانس خبری پس از پیروزی چشمگیر در آخرین ثانیه های بازی مقابل سوئد،خوشحالی اش را ابراز کرد و امیدوارانه به سوالات خبرنگاران جواب داد،که در زیر می خوانیم:

 

ثانیه های آخر دراماتیک بازی در برابر سوئد که با گل پیروزی تونی کروس و با نتیجه ۲:۱ خاتمه یافت را چطور گذراندید؟

لوو :واقعاً برایش خوشحال شدم.به خصوص بعد پاس بدی که داده بود و البته به ندرت اتفاق می افتد،چرا که بلندترین پاس ها را همیشه دارد.اما از اینکه در خاتمه سوپر گل سه امتیازی را به ثمر نشاند،جای خوشحالی ست.

چه چیز بازی تیم را دوست داشتید؟

لوو: اینکه در نیمه دوم بچه ها رو اعصابشان مسلط بودند و امیدی از دست ندادند.اینکه ما بعنوان یک تیم اعتقادی که از دست ندادیم برایم با ارزش است.سخت امید داشتیم که در بازی هستیم و می توانیم همه چیز را به نفع خودمان بچرخانیم.اینکه با وجود تیم ده نفره،توانستیم بعنوان برنده زمین را ترک کنیم.

یک پیروزی در ثانیه های آخر…

لوو: یک هیجان پر از احساس بود…ما دو شانس خوبی از یولیان براندت و ماریو گومز داشتیم.هرچند که یک دفاع کم داشتیم ،اما طی ده دقیقه آخر همه راههای ممکن را رفتیم،تا ثانیه آخر بازی دراماتیکی را پشت سر گذاشتیم..و این را هم بگویم که این بار اولی نیست،که چنین بازی را تجربه کردم.همین زیبایی فوتبال است.

در مرحله ۸/۱ می توانید به دوئل با برزیل برسید…

لوو: هنوز به آن مرحله نرسیدیم،که درباره اش خواهم حرف بزنم.در گروه های دیگر هم مراحل مختلفی وجود دارد و ما در گروه خودمان باید به فکر شیکست کره جنوبی باشیم.

بازی بعدی در برابر کره جنوبی را چطور برنامه ریزی می کنید؟

لوو: بازیکنان بعد از بازی خیلی خسته شدند و مارکو رویس که در ده دقیه آخر بی رمق شده بود.با توجه به اینکه زباستین رودی بینی اش شکسته،بوآتنگ محروم است ،ما به نیروهای جایگزین نیاز داریم.به احتمال زیاد متس هوملز بازی خواهد کرد.همینطور اوزیل و خدیرا نیز در زمین باقی خواهند ماند.


منبع:titre1online.ir
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A