امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
خانه » بیوگرافی » ساعت و زمان پخش مناظره انتخابات ۹۶

اطلاعیه سایت

ساعت و زمان پخش مناظره انتخابات ۹۶

ساعت و زمان پخش مناظره انتخابات ۹۶


ساعت و زمان پخش برنامه مناظره انتخابات 96

ساعت و زمان پخش مناظره انتخابات ۹۶

در این مطلب و قسمت به ساعات و زمان پخش برنامه مناظره با حضور کاندید های ریاست مجهوری سال ۹۶ میپردازیم که شما میتوانید در ادامه این بخش مشاهده نمایید و بخوانید و این موضوع را دنبال کنید

ساعت و زمان پخش برنامه مناظره انتخابات 96

ساعت و زمان پخش برنامه مناظره انتخابات ۹۶

مناظره های انتخاباتی ۹۶

مناظره‌های انتخاباتی مشترک نامزدهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ‌های ۸، ۱۵ و ۲۲ اردیبهشت‌ماه و در سه بخش مناظره اقتصادی-اجتماعی، اقتصادی و سیاسی از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران ساعت ۱۶ پخش می‌شوند.

مناظره شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با موضوع اقتصادی و اجتماعی در تاریخ هشتم اردیبهشت‌ ماه، ساعت ۱۶ از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران پخش می‌شود.

مناظره شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با موضوع سیاسی در تاریخ پانزدهم اردیبهشت‌ماه، ساعت ۱۶ از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران پخش می‌شود.

همچنین مناظره اقتصادی شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با موضوع اقتصادی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت‌ ماه، ساعت ۱۶ از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران پخش می‌شود.

مناظره‌های انتخاباتی مشترک نامزدهای دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در سه بخش مناظره اقتصادی – اجتماعی، اقتصادی و سیاسی از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران پخش می‌شوند.

مناظره کاندید های ریاست جمهوری 96

مناظره کاندید های ریاست جمهوری ۹۶

……………….

ساعت و زمان پخش مناظره کاندید های ریاست جمهوری ۹۶,زمان پخش مناظره انتخابات ۹۶,ساعت مناظره انتخابات ۹۶,دانلود برنامه مناظره انتخابات ۹۶

اختصاصی سایت میدانم

برچسب ها:برنامه مناظره انتخابات ۹۶ دانلود برنامه مناظره انتخابات ۹۶ زمان پخش مناظره انتخابات ۹۶ ساعت مناظره انتخابات ۹۶ ساعت و زمان پخش مناظره انتخابات ۹۶ ساعت و زمان پخش مناظره کاندید های ریاست جمهوری ۹۶ مناظره انتخابات ۹۶ مناظره کاندید های ریاست جمهوری ۹۶

بازتاب از سایت


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A