آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » زن انگلیسی:عضو داعش شدم تا بچه های قاتل بدنیا بیاورم!

اطلاعیه سایت

زن انگلیسی:عضو داعش شدم تا بچه های قاتل بدنیا بیاورم!

زن انگلیسی:عضو داعش شدم تا بچه های قاتل بدنیا بیاورم!

یک عروس انگلیسی داعش خاطرات خود درباره نحوه عضویت درگروه و هدفش بخاطر تربیت کودکان تروریست را بیان کرد.

یک زن انگلیسی که پیشتر با یکی از عناصر گروه تروریستی داعش ازدواج کرده بود، اعلام کرد همان شب اول عروسی فقط بخاطر اینکه فرزندانی داشته باشد که در آینده تروریست شوند، باردار شد و فرزندانش را به دنیا آورده است!

زن انگلیسی:عضو داعش شدم تا بچه های قاتل بدنیا بیاورم!
«تانیا چودهوری» که هم اکنون ۵ فرزند دارد، در خصوص اینکه چگونه پس از حمله به برج‌های دوقلو در نیویورک در سپتامبر ۲۰۰۱ تصمیم گرفته است به عضویت گروه‌های تروریستی در بیاید، توضیحاتی داد.

او گفت: پس از حمله تروریستی ۱۱ سپتامبر به برج های دوقلو این تصمیم را گرفتم. من با رفتارهای نژادپرستانه زیادی مواجه شدم. ما همسایگان بسیار بدی داشتیم. من به دنبال راهی بودم که تلافی کنم. من در زمان حمله به برج های دوقلو ۱۷ ساله بودم. وقتی این اتفاق را دیدم تصمیم گرفتم به داعشی‌ها بپیوندم.

وی در ادامه گفت: من چند سال بعد با یک وبسایت ازدواج و همسریابی آشنا شدم. در آنجا با «جان جورجلاس»، یک آمریکایی که به عضویت در گروه های افراط‌گرا علاقه داشت، آشنا شدم. سپس با هم ازدواج کردیم. در سال ۲۰۰۴ نخستین فرزند ما به دنیا آمد. تا سال ۲۰۱۳ سه فرزند داشتیم و در همان سال بود که تصمیم گرفتیم بخاطر پیوستن به گروه داعش به سوریه سفر کنیم. رویای ما این بود که فرزندانی داشته باشیم که بتوانندقتل و عملیات (تروریستی) انجام دهند.

این عروس داعشی افزود: در اوت ۲۰۱۳ به سوریه سفر کردیم. پس از چند ماه که فرزندانم بیمار شدند پشیمان شدم و تصمیم گرفتم از راه ترکیه بازگردم. پس از بازگشت از همسرم جدا شدم.

این زن ۳۳ ساله مدعی شده است که دیگر به عضویت در گروه تروریستی داعش نمی اندیشد. یک کارشناس امور مربوط به داعش اعلام کرد: در مدت مصاحبه با این زن، او به هیچ عنوان از اینکه همسرش را رها کرده است، ابراز پشیمانی نکرد. با وجود اینکه احتمال بروز خشونت از جانب وی وجود ندارد، این احتمال هست که او همچنان تحت تأثیر شست و شوی مغزی داعش قرار داشته باشد.

گرداوری:رکنا


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A