بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
خانه » محرم 95 » روحانی: بر سر امنیت دانشجویان با هیچ کس معامله نکردم

اطلاعیه سایت

روحانی: بر سر امنیت دانشجویان با هیچ کس معامله نکردم

روحانی: بر سر امنیت دانشجویان با هیچ کس معامله نکردم

در جلسه دانلود اعتماد به وزیران پیشنهادی نیرو و علوم؛

رییس جمهوری تاکید کردمبنای من در سلوک با وزیران پیوست حکم آنها است که در آن مشخص شده قدم به قدم اولویت دولت دوازدهم در اجرای ماموریت آنها چیست و دولت این پیوست را به صورت منظم پایش می کند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در جلسه دانلود اعتماد وزیران پیشنهادی نیرو و علوم، تحقیقات و فناوری افزود: مبنای ادامه یا توقف کار همین پیوست است که این پیوست هم از برنامه دولت که مردم به آن دانلود داده اند و اسناد قانونی بالا دستی است، استخراج شده است.

روحانی: بر سر امنیت دانشجویان با هیچ کس معامله نکردم

وی تصریح کرد: دولت در راه و مسیر خود در زمینه احترام به علم ودانشگاه ، غیرامنیتی بودن محیط دانشگاه و احترام به دانشجویان و آزادی اندیشه و بیان در دانشگاه ذره ای کوتاه نخواهد آمد. 

وی با بیان این که خوشحالم که باردیگر فرصتی پیش آمد تا در محضر نمایندگان ملت نکاتی را عرض کنم بویژه در مورد دو وزارتخانه ای که تعیین تکلیف آنها متاسفانه کمی به تاخیر افتاد، ادامه داد: البته شاید این تاخیر خواصی هم داشت.

روحانی یادآور شد: این تاخیر نشان داد که فضای جامعه ما و بویژه دانشگاهیان عزیز نسبت به آینده و سرنوشت دانشگاه و علم دانشجویان و محیط دانشگاه، آینده علم وپژوهش در کشور تا چه حد حساسیت دارند .

وی تصریح کرد: هرآن چه در انتخابات ۹۲ و ۹۶ درمورد محیط دانشگاه ها و امن بودن دانشگاه و نه امنیتی بودن دانشگاه ها و فضای آزاد و امنیت لازم بخاطر دانشجو و بخاطر استاد گفته شد همچنان رییس جمهوری و دولت دوازدهم به عهد خود وفادار خواهد بود.

روحانی اضافه کرد: تمام وزیران دولت دوازدهم در کنار حکم وزیری یک پیوست حکم دارند و در آن دقیقا مشخص شده است که قدم به قدم اولویت دولت دوازدهم در اجرای ماموریت آنها چیست .

رییس قوه مجریه همچنین مبنای ادامه کار با اعضای دولت را پیوست حکم آنان عنوان کرد و گفت: بر سر معرفی وزیر علوم معامله نکردم.

روحانی ادامه داد: دانشگاه و وزارت علوم از حساسیت ویژه ای برخودار است و البته نیاز به گفتن ندارد و همه نمایندگان می دانید هماهنگ کردن بخاطر معرفی وزیر به مجلس در برخی از وزارتخانه ها، در هماهنگی آسان تر انجام می گیرد ولی برخی دیگر طولانی تر است، صبر، حوصله و تعامل کردیم اما معامله نکردیم. 

گرداوری:ایرنا

‘); d.write(‘


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A