کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » رقص جنجالی مفتی مشهور سعودی دردسرساز شد

اطلاعیه سایت

رقص جنجالی مفتی مشهور سعودی دردسرساز شد

رقص جنجالی مفتی مشهور سعودی دردسرساز شد

فیلمی در رسانه های عربی رقص واعظ مشهور سعودی را به تصویر می‌کشد که واکنش‌های گسترده‌ای را در پی داشته است.

ویدیویی منتشرشده از رقص علی المالکی یک واعظ سرشناس سعودی کاربران را به اظهار نظر درباره واداشت و هرکدام درباره او نظری ارائه دادند.

رقص جنجالی مفتی مشهور سعودی دردسرساز شد

این واعظ مشهور که به صدور فتواهای بی پایه و اساس و مال اندوزی شهرت دارد چندی پیش دختران را مایه ننگ اعلام کرد و هنگامی که با سیل عظیمی از مخالفت ها و واکنش ها مواجه شد سعی کرد به طریقی روی فتوای خود سرپوش بگذارد. 

اکنون این واعظ خبرساز با شرکت در یک رقص دسته جمعی که به روایت برخی رسانه های عرب زبان در یک جشن و به گفته دیگر پایگاه های خبری در یک کنسرت، جنجالی دوباره در شبکه های اجتماعی به پا کرده است و ناگفته نماند که ظاهرا این خطیب در دانلود رایگان فیلم مذکور حالت سرمستی عجیب و غیر طبیعی دارد.

گفتنی است؛ هشتگی با عنوان «رقصة علي المالك» در شبکه های اجتماعی به راه افتاد که بستری مناسب بخاطر جنگ مجازی مخلفان و هواداران او را فراهم کرد.

عده ای از آنها حقیقی بودن این ویدیو را با حضور به اصطلاح« مرد دین » در حال رقص تکذیب کردند چرا که او پایکوبی و موسیقی را حرام اعلام کرده بود در حالی که برخی دیگر با اطمینان هویت وی را دردانلود فیلم تایید کرده اند.

یکی از فعالان سعودی به تمسخر درباره گفت:”واعظ بزرگ اینگونه درحال تبلیغ دین ماست”.

کابری درپاسخ به وی گفت: این واعظ با اقدام شرم آوری که انجام داد تنها شخصیت خود را معرفی کرد به عبارتی این حرکت معرف شخصیت اوست نه معرف دین ، این دو موضوع متفاوت بوده و به یک دیگر ارتباطی ندارند پس به خاطر کار او دین را زیر سوال نبرید.

تركی بن رشيد الزلامی کاربر دیگر در دفاع از علی المالکی نوشت نوشت:اصل این دانلود رایگان فیلم بدون موسیقی است و عدهای در دشمنی با این مرد بخاطر ریختن ابروی وی دست به شیطنت و میکس موسیقی روی این دانلود رایگان فیلم زده اند.

در واکنش به سخنان این هوادار کابر دیگری اینگونه عنوان کرد که حتی اگر حرف تو درست باشد، در اصل ماجرا تاثیری نمی گذارد و چیزی از گناه او کم نمیکند، رقص رقص است حالا چه با موسیقی و چه بدون آن!

گرداوری:باشگاه خبرنگاران جوان

‘); d.write(‘


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A