هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » رسوایی پیشنهاد بیشرمانه ولیعهد سعودی به کیم کارداشیان!

اطلاعیه سایت

رسوایی پیشنهاد بیشرمانه ولیعهد سعودی به کیم کارداشیان!

رسوایی پیشنهاد بیشرمانه ولیعهد سعودی به کیم کارداشیان!

رسوایی بن سلمان ساعاتی پس از تشکیل کمیته مبارزه با فساد از سوی پادشاه عربستان و به ریاست ولیعهد سعودی بار دیگر در شبکه های اجتماعی عرب زبان شعله ور شد.

“چگونه مفسد با فساد مبارزه می کند؟!”، سوالی است که بسیاری از کاربران عرب زبان در شبکه های اجتماعی مطرح می کنند این سوال بدنبال موج بازداشت شاهزادگان، وزراء ، کارفرمایان و مقامات سرشناس سعودی به دستور محمد بن سلمان ولیعهد جوان سعودی برجسته تر نیز شده است.

رسوایی پیشنهاد بیشرمانه ولیعهد سعودی به کیم کارداشیان!

این رسوایی ساعاتی پس از تشکیل کمیته مبارزه با فساد از سوی سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی و به ریاست فرزندش محمد بن سلمان ولیعهد سعودی بار دیگر خود را نشان داد.

در مقابل اتهامات مطرح شده علیه بازداشت شدگان از جمله پولشویی، رشوه و نافرمانی از سوی برخی مقامات و سوءاستفاده از جایگاه و موقعیت خود، کاربران در فضای مجازی سوال کرده اند: “اگر فساد شاهزادگان و وزیران این باشد پس با فساد محمد بن سلمان که مدعی مبارزه با فساد است چگونه برخورد می شود؟!

دزدی تریلیون ریالی بن سلمان

تحلیلگران بر این باورند که “فاسد در حال پیگرد دیگر مفسدان است”. این اشاره ای است که “شاکر زلوم”، نویسنده و تحلیلگر سیاسی فلسطینی متوجه محمد بن سلمان ولیعهد سعودی کرده و می گوید “بن سلمان” از بدو ورود تریلیون ریال دزدیده است.

فعالان شبکه های اجتماعی عرب زبان با انتشار گزارشی بخشی از حیف و میل اموال بیت المال توسط بن سلمان را فاش کرده اند که می توان به خرید یک قایق تفریحی لوکس در تابستان ۲۰۱۴ اشاره کرد که این تنها قسمتی از بریز و بپاش های ولیعهد سعودی است.

رسوایی پیشنهاد بیشرمانه ولیعهد سعودی به کیم کارداشیان!

ولیعهد سعودی درسال در حالی که سرگرم گذراندن تعطیلات در جنوب فرانسه بود اقدام به خرید این قایق بادبانی به ارزش ۵۵۰ میلیون دلار کرد که متعلق به “یوری شیفلر” تاجر روس بود تنها به این دلیل که از آن خوشش آمده بود.

اما موضوعی که بار دیگر قصه ولیعهد سعودی را نقل شبکه های اجتماعی کرده افراط و تجمل گرایی وی نیست بلکه پیشنهاد بی شرمانه ای بود که بن سلمان به کیم کارداشیان، ستاره آمریکایی هالیوود داده بود!

رسوایی پیشنهاد بیشرمانه ولیعهد سعودی به کیم کارداشیان!
براساس خبرهای منتشر شده، شاهزاده سعودی اعلام کرد که حاضر است مبلغ ۱۰ میلیون دلار بخاطر خوش گذرانی های خود به  کارداشیان پرداخت کند و محمد بن سلمان حتی اعلام کرد که حاضر است این مبلغ را افزایش داده و به ۲۰ میلیون دلار برساند که با واکنش منفی کارداشیان همراه شد.

گرداوری:برنا


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A