نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
خانه » بیوگرافی » دلیل برکناری میرزاده از دانشگاه ازاد چه بود اردیبهشت ۹۶

اطلاعیه سایت

دلیل برکناری میرزاده از دانشگاه ازاد چه بود اردیبهشت ۹۶

دلیل برکناری میرزاده از دانشگاه ازاد چه بود اردیبهشت ۹۶


دلیل برکناری میرزاده از دانشگاه ازاد چه بود اردیبهشت ۹۶
دلیل برکناری میرزاده

دلیل برکناری میرزاده

حمید میرزاده رئیس دانشگاه ازاد اسلامی دیروز در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد از ریاست دانشگاه ازاد برکنار شد.میرزاده که در سال ۱۳۹۲ با رای قاطع شش عضو هیات امنای عهده دار ریاست دانشگاه ازاد شد اردیبهشت ۹۶ بطور ناگهانی از پست ریاست عزل شد.سایت مطلب ۹۸ علت برکناری میرزاده را در این بخش بررسی میکند

حمید میرزاده چرا برکنار شد

به گزارش تسنیم، ماجرا از این قرار بوده است که به درخواست چهار نفر از اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد و مطابق تبصره یک ماده ۱۱ اساسنامه این دانشگاه، عصر امروز جلسه فوق‌العاده هیات امنای این دانشگاه به ریاست علی‌اکبر ولایتی تشکیل شد و در این نشست، اعضا پس از بحث و بررسی فراوان، در خصوص برکناری میرزاده رای‌گیری کرده و تصمیمی عجیب اتخاذ نمودند.

به این صورت که بنا به تصمیم اکثریت اعضای هیات امنا، مقرر شد حمید میرزاده، رئیس فعلی این دانشگاه طی یک هفته از ریاست استعفا دهد و در غیر اینصورت او خود بخود برکنار خواهد شد؛ تصمیمی عجیب که اتخاذ بی مقدمه آن و همچنین همزمانی با ایام انتخابات و ضرورت های این ایام، بر عجایب آن می‌افزاید.

از جمله اتفاقات ابهام برانگیز دیگر در این خصوص، حضور وزرای علوم و بهداشت، به عنوان دو تن از اعضای حقوقی هیات امنای دانشگاه آزاد در نشست فوق العاده امروز بوده که در نهایت به ترک نشست توسط ایشان برای حضورشان در نشست هیات دولت منجر شده و پس از آن، هیات امنا با حضور ۷ تن جلسه را ادامه داده و رای گیری عجیب یاد شده را رقم زده‌اند.

موضوعی که نشان می‌دهد رای به برکناری میرزاده تنها با نظر موافق چهار تن از ۹ تن حاضریت در ابتدای نشست امروز رقم خورده و رایی شکننده به حساب می‌آید. موضوعی که بر ابهامات نشست فوق العاده امروز می‌افزاید و سوالات فراوانی به اذهان متبادر می‌کند که می‌بایست پاسخ داده شوند.

دلیل برکناری شدن میرزاده از دانشگاه ازاد


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A