هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » در حد و اندازه استقلال و پرسپولیس نیستم

اطلاعیه سایت

در حد و اندازه استقلال و پرسپولیس نیستم

در حد و اندازه استقلال و پرسپولیس نیستم

بازیکن تیم ملی نوجوانان تیمش را به نوزاد بی سرپرستی تشبیه می‌کند که اکنون با آمدن مدیریت به آرامش رسیده است.

عکس یونس دلفی

یونس دلفی بازیکن تیم‌ملی نوجوانان که هم در لیگ و هم در رقابت‌های جام‌جهانی عملکرد خوبی داشته آنطور که دیگران از او تعریف می‌کنند خودش از عملکردش در فوتبال رضایت ندارد و توقعش را بیشتر از آن چیزی که تلاش می‌کند می‌داند.

او در گفت‌وگویی به سوالات پاسخ می‌دهد که صحبت‌های او را در زیر می‌خوانید:

دبل  را مدیون تیم هستم

من درخششم را مدیون تلاش و زحمات تمام بچه‌ها هستم و اگر توانستم در نقش با سیاه‌جامگان دبل کنم فقط و فقط همیت بچه‌ها بوده و من زحمات آنها را به ثمر نشاندم. ما در آن نقش فقط به زمین آمده بودیم تا نقش را ببریم چون در بحران و قعرجدول بودیم و همه بچه‌ها پیش از نقش عهد کرده بودیم که فقط باید پیروز از میدان خارج شویم.

شارژ شدن روحی پیش از نقش با ملوان

ما پیش از نقش با ملوان شنیدیم که قرار است فردی بالا سر تیم بیاید و باشگاه را بخرد و مدیریت استقلال‌خوزستان واکنش کند که روحیه گرفتیم و توانستیم دو هفته خوب را در جام‌حذفی و لیگ‌برتر داشته باشیم. شرایط این روزهای استقلال‌خوزستان مثل کودکی است که سرپرست پیدا کرده و به آرامش رسیده است. شک نکنید با این اتفاقات بروز استقلال‌خوزستان نقش بعدی‌اش مقابل گسترش را هم پیروز خواهد شد.  

اعتماد ویسی

شاید اگر من در استقلال یا پرسپولیس بودم این اعتمادی که آقای ویسی به من دارند و اجازه می‌دهند به صورت فیکس در زمین باشم را نداشتم. من سنم خیلی پایین است و احتمال اینکه سرمربی‌ای بخاطر نقش دادن به من اعتماد کند پایین است ولی آقای ویسی به من خیلی اعتماد دارند و بابت این موضوع خوشحالم.

می‌خواهم از خوزستان به اروپا بروم

هدفم در آینده خیلی بزرگ است و اینکه چرا در تیم‌های بزرگ کشور نقش نمی‌کنم برایم خیلی اهمیت ندارد بلکه دوست دارم نقش‌های من در سطح جهان دیده شود و بتوانم در همین سن کم لژیونر شوم و بتوانم بهترین فوتبال را ارائه دهم. ضمن آنکه اکنون تمام تمرکزم روی نقش‌های استقلال‌خوزستان است و به هیچ تیم دیگری فکر نمی‌کنم. علاه بر آن دوست دارم از استقلال‌خوزستان به تیم‌های بزرگ اروپا بروم.

شاید در حد و اندازه‌های استقلال و پرسپولیس نباشم

شاید قسمت کسانی مثل مهدی قائدی حضور در تیم‌های استقلال و پرسپولیس باشد و شاید آن بهایی که به آنها داده می‌شود را به من ندهند. ضمن آنکه من پیشنهادات زیادی پیش از فصل داشتم اما ترجیح دادم اینجا بمانم چون فکر می‌کردم در استقلال‌خوزستان به آن چیزی که مدنظرم است دست پیدا خواهم کرد.

به جایگاهم قانع نیستم

به جایگاهی که به دست آورده‌ام قانع نیستم و گفتم که هدفم بزرگ است و هیچ تعجبی ندارم که لباس تیم‌ملی برتن کردم یا اینکه می‌توانم در لیگ‌برتر به صورت فیکس نقش کنم و گل بزنم. من اهدافی که در سر دارم به نسبت تلاشم نبوده و از خودم توقعم بیشتر از‌هاست.

تولد شانزده سالگی و نقش در آسیا

دقیقا در روزی که ۱۶ ساله می‌شدم آقای پورموسوی در رقابت‌های لیگ آسیا به من اعتماد کرد و من را به میدان فرستاد که از ایشان بابت اعتمادشان و دیده شدنم بعد از آن تشکر می‌کنم. پس از آن آقای ویسی با اطمینان کامل من را در اکثر دیدارهای ابتدای فصل و پیش از اردوی تیم‌ملی به میدان می‌فرستادند که همین انگیزه و تلاشم را بخاطر موفقیت‌هایم بیشتر می‌کرد.

حضورم در تیم‌ملی به استقلال‌خوزستان آسیب نرساند

نمی‌توان گفت یک بازیکن با حضور و عدم حضورش می‌تواند موثر باشد بلکه تک‌تک بازیکنان در یک تیم تلاش می‌کنند تا موفقیت بخاطر تیمشان حاصل شود، شاید در زمانی که من در اردوی تیم‌ملی بودم در کنار استقلال‌خوزستان حضور می‌داشتم نمی‌توانستم بخاطر تیمم موفقیت بیاورم شاید هم این رویداد اتفاق می‌افتاد ولی در کل درباره فوتبال نباید اینطوری گفت که یک بازیکن می‌تواند تاثیرگذار باشد و در روند نتیجه‌گیری تیمش موثر واقع شود.

نمی‌گذاریم اتفاقات استقلال اهواز بخاطر خوزستان تکرار شود

شک نکنید که استقلال‌خوزستان امسال در لیگ‌برتر ماندگار است و آقای ویسی هم در مصاحبه‌هایشان به این نکته اشاره کرده‌اند. ما این روزها مشکلات مدیریتی و مالکیت‌مان حل شده و اگر مشکلات مالی‌مان هم حل شود مطمئنا نتیجه خواهیم گرفت فقط تا جایی که در توان تیم باشد و نمی‌خواهیم اتفاقات استقلال اهواز برایمان رقم بخورد.

آنقدر تلاش می‌کنم تا کی‌روش من را ببیند

اینکه کی و چه وقت به اردوی تیم‌ملی بزرگسالان دعوت خواهم شد بستگی به نظر آقای کی‌روش دارد و اگر ایشان من را در حد و اندازه‌های پوشیدن پیراهن تیم‌ملی بزرگسالان بدانند دعوت خواهند کرد کمااینکه باز هم می‌گویم بخاطر رسیدن به اهدافم تمام تلاشم را خواهم کرد و سرمربی تیم‌ملی ایران هم تلاش تمامی بازیکنان را می‌بیند و کوچکترین عملکردی از چشمان ایشان پنهان نیست.

گرداوری: پارس نیوز


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A