پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » خشم کی روش از رییس کمیته انضباطی

اطلاعیه سایت

خشم کی روش از رییس کمیته انضباطی

خشم کی روش از رییس کمیته انضباطی

سرمربی تیم ملی فوتبال از حضور رییس کمیته‌ انضباطی و صحبت کردن درباره مسائل انضباطی در تیم ملی عصبانی شد.

خشم کی روش از رییس کمیته انضباطی

سرمربی تیم ملی فوتبال که از حضور رییس کمیته‌ انضباطی و صحبت کردن درباره مسائل انضباطی در تیم ملی عصبانی شده بود، خطاب به خبرنگاران و مسوولان حراست تیم ملی، گفت: رییس کمیته‌ انضباطی مخل برنامه‌های تیم‌ ‌ملی شده و اگر حسن‌زاده می‌خواهد در تیم ملی صحبت کند ابتدا حقوق من را واریز کند.

دومین جلسه تمرین تیم‌ ‌ملی در حالی امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد که رییس کمیته‌ انضباطی در اواسط تمرین به ورزشگاه آمد و درباره مسائل مختلفی با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.

کارلوس کی‌روش پس از که فهمید حسن‌زاده، رییس کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال به تمرین تیم‌ ‌ملی آمده است و درباره مسائل مختلف انضباطی صحبت می‌کند به کنار زمین آمد و با حالتی عصبانی خطاب به خبرنگاران و مسوولان، گفت‌: چرا رییس کمیته‌ انضباطی  فدراسیون فوتبال به تمرین تیم‌ ‌ملی می‌آید و در مورد مسائل مختلف صحبت می‌کند که نظم تمرین تیمم را بر هم می‌ریزد. او با چه اجازه‌ای این کار را انجام می‌دهد و مخل آرامش تیم‌ ‌ملی می‌شود؟ کی‌روش سپس در ادامه‌ اعتراض خود به این حرکت، گفت‌: اگر رییس کمیته‌ انضباطی می‌خواهد به تمرین تیم‌ ‌ملی بیاید و صحبت کند ابتدا حقوق من را واریز کند.

کارلوس کی‌روش در ادامه‌ باز هم عصبانیت خود را نشان داد و خواستار توضیح درباره این اتفاق از سوی مسوولان حراست فدراسیون فوتبال شد.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال با چهره‌ای عصبانی ادامه تمرین را زیر نظر گرفت و احتمالا این موضوع را از سوی رییس فدراسیون فوتبال پیگیری کند.

کی‌روش گفت: او (حسن‌زاده) امروز مخل برنامه‌های تیم‌ ‌ملی شد.

‘); d.write(‘


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A