home دسته‌بندی نشده حواشی و تصاویر بازی سپاهان پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی ۹۸

حواشی و تصاویر بازی سپاهان پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی ۹۸


حواشی و تصاویر بازی سپاهان پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی ۹۸

سپاهان پرسپولیس از سری دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی هشتم خرداد ۹۸ به دیدار هم رفته و این مسابقه ساعت ۲۱ برگزار شد.
این بازی در پی درگیری و کتک کاری بین هواداران دو تیم دوی سکوها در ورزشگاه آزادی ، احتمال رخ دادن حواشی زیادی را دارد و تدابیر خاصی نیز برای جلوگیری از تکرار رفتار زشت و غیرورزشی هواداران دو تیم دیده شده است.

سپاهان پرسپولیس

دیدار حذفی این بازی جدال دو تیم سپاهان و پرسپولیس همراه خواهد شد و شاگردان قلعه نویی و برانکو در نقش جهان به مصاف هم رفتند.
در شرایطی که بلیت فروشی این دیدار از صبح امروز در مناطق اعلام شده استارت خورده است، جایگاه فروش بلیت به پرسپولیسی‌ها با جنجال و درگیری همراه شده است.

درگیری‌های شکل گرفته به حدی پیش رفت که پای نیروی انتظامی را نیز به میان کشیده و با اسپری فلفل اقدام به متفرق کردن هواداران شده است
سپاهان چند ساعت مانده به آغاز دیدار این تیم با پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه نقش جهان حضور پیدا کردند.

این دیدار از ساعت ۲۱ امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد
در فاصله ۳ ساعت و نیم مانده به آغاز مسابقه، بیش از دو هزار تماشاگر در این ورزشگاه حضور دارند و مشتاقانه منتظر آغاز بازی هستند.

تماشاگران حاضر در ورزشگاه نقش جهان اکثرا طرفدار سپاهان هستند و جایگاه مختص پرسپولیسی‌ها تعداد نفرات کمتری را در خود می‌بیند.

سپاهان پرسپولیس

از تریبون ورزشگاه بارها از تماشاگران اصفهانی خواسته شد که از ایجاد هر گونه تنش جلوگیری کرده و فرهنگ بالای مردم این شهر را با رفتار خوب خود نشان دهند.

بارها از تریبون ورزشگاه اعلام شد که دوربین‌های مداربسته به خوبی آنها را تحت نظر داشته و تماشاگران خاطی دستگیر خواهند شد. باید دید این تهدید‌ها چقدر در برقراری نظم و آرامش روی سکوها موثر خواهد بود.

جزئیات درگیری هواداران پرسپولیس و سپاهان

 

سپاهان پرسپولیس

حواشی بازی سپاهان پرسپولیس در جام حذفی

هواداران دو تیم که در ورزشگاه حضور دارند با شعار‌ها تند حسابی از خجالت یکدیگر درآمدند

۳۰ درصد از ورزشگاه به هواداران پرسپولیس برسد و طبیعتاً به این شکل تصور شد که ۷۰ درصد از ورزشگاه نیز به سپاهانی ها خواهد رسید.

اما محسن خلیلی سرپرست سرخ ها در گفتگویی اعلام کرد که شورای تامین تاکید داشته که به خاطر مسائلی، ۳۰ درصد از ورزشگاه در اختیار پرسپولیسی ها خواهد بود، ۵۰ درصد به سپاهانی ها می‌رسد و ۲۰ درصد نیز خالی می‌ماند. باشگاه پرسپولیس هم همیشه به مصوبه ها و آیین نامه ها متعهد بوده و به آن ها احترام گذاشته است.


منبع:حرف تازه
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A