عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » حل مشکل طارمی توسط اردوغان لغو شد!

اطلاعیه سایت

حل مشکل طارمی توسط اردوغان لغو شد!

حل مشکل طارمی توسط اردوغان لغو شد!

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گویدکه در تلاش بودند تا بخاطر حل مشکل محرومیت مهدی طارمی مذاکراتی رابا رییس جمهور ترکیه انجام دهند اما به دلایلی موفق نشدند.

ابوالفضل روغنی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس  درباره شایعه اخیر مذاکره با رییس جمهور ترکیه بخاطر برطرف کردن محرومیت مهدی طارمی با باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: این خبر هم شایعه است و هم شایعه نیست. 

حل مشکل طارمی توسط اردوغان لغو شد!

زمانیکه آقای اردوغان به تهران آمدند ما به وزیر ورزش پیشنهاد دادیم تا با ما مذاکره کنند چون اتفاقاً محل زندگی خود اردوغان همان شهر باشگاه ریزه اسپور است که بنا به دلایلی فرصت صحبت درمورد به وجود نیامد اما در حال حاضر ما از طریق سفارت ایران لابی هایی را انجام دادیم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

او در خصوص جلسه دیروز هیات مدیره باشگاه، گفت: ما به همه جا متوسل شدیم تا مشکل بدهی های باشگاه پرسپولیس را حل کنیم تا از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشویم و هواداران به حل این مشکل امیدوار باشند.

روغنی در مورد محرومیت مهدی طارمی اظهار کرد: باشگاه باید در مورد مهدی طارمی تصمیم گیری کند. در جلسه دیروز هیات مدیره بحث های مقدماتی انجام شد. مسائل و مواردی که قرار است در دادگاه CAS به آن پرداخته شود مطرح کردیم و بنا شد در جلسه بعدی اطلاعات دقیق تری درمورد به هیات مدیره ارائه کنیم.

او ادامه داد: ما در تلاش هستیم تا به صورت مستقیم با هیات مدیره و باشگاه ریزه اسپور مذاکره کنیم و این پرونده را از روند قضایی و دادگاهی خارج کنیم. ما این کار را شروع کردیم و پیام هایی هم رد و بدل شده و اگر نظر مثبتی از باشگاه ترکیه ای دریافت کنیم به طور جدی این روند را ادامه خواهیم داد. در غیر این صورت این مشکل را باید در دادگاه CAS حل کنیم.

روغنی همچنین در خصوص صحبت های اخیر اژه ای، اظهار کرد: آقای اژه‌ای موضوعی را مطرح کردند که در صورت اتفاق افتادن آن ما اسناد و مدارک خود را ارائه خواهیم کرد.

گرداوری:مشرق

‘); d.write(‘


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A