home اخبار ورزشی جواب فعالیت صفحه ۱۱۳ نگارش یازدهم خلاصه متن پرورش هنر استدلال واتانابه

جواب فعالیت صفحه ۱۱۳ نگارش یازدهم خلاصه متن پرورش هنر استدلال واتانابه


متن زیر را بخوانید و با حفظ زبان نویسنده آن را خلاصه کنید خلاصه پرورش هنر استدلال واتانابه جواب فعالیت صفحه ۱۱۳ نگارش یازدهم از ایرانفراز بصورت مستقیم میبینید.

خلاصه متن پرورش هنر استدلال واتاناب

خلاصه متن پرورش هنر استدلال واتانابه نگارش یازدهم

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب ما می خواهیم برای شما جواب خلاصه نویسی فعالیت ۲ صفحه ۱۱۳ کتاب نگارش پایه و کلاس یازدهم را در این مطلب قرار بدهیم در این مطلب با عنوان فعالیت ۲ خواسته شده است که متن زیر را بخوانید و با حفظ زبان نویسنده آن را خلاصه کنید به ادامه مطلب مراجعه کنید تا خلاصه ما را بصورت مستقیم میبینید.

متن پرورش هنر استدلال واتانابه نگارش یازدهم

او با تحقیق درباره نحوه بحث کردن در ژاپن و آمریکا در زمینه سبک های مختلف تحلیلی ماجرا به نتایج جالبی دست یافته که حاکی از تأثیر سبک نوشتن بر شیوه صحبت کردن است. شجویان ژاپنی هنگامی که میخواهند دلیل و علت آن را توضیح دهند ابتدا به یک نقطه یا بره در زمان گذشته بر می گردند و ماجراهای را که از آن نقطه به بدر فتاد است به ترتیب و پشت سر هم تعریف می‌کنند در حالی که دانشجویان آمریکایی فقط به ذکر دلیل اصلی و مستقیم یک اتفاق بسنده می‌کنند.

در روش توضیح و توصیف در بستر زمان شیوه سلسله زمان که دانشجویان ژاپنی عمدتاً از آن استفاده میکنند از ذکر مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلیل ماجرا به آخر صحبت موکول می‌شود ولی دانشجویان آمریکایی حتی اگر در ابتدا روش توصیف در بستر زمان را در پیش بگیرند به محض اینکه متوجه طولانی شدن صحبت های خود می شوند داستان گویی را قطع کرده شروع به بیان اصل ماجرا و جمع‌بندی موضوع مورد بحث می کنند.

خلاصه نویسی پرورش هنر استدلال واتانابه

او با تحقیق درمورد نحوه بحث کردن در ژاپن و امریکا به نتایج جالبی دست پیدا کرد. دانشجویان ژاپنی هنگام بیان علت یک رویداد٬ اتفاقاتی که از آن رویداد به بعد رخ داده است را بیان میکنند اما دانشجویان امریکایی فقط به ذکر دلیل اصلی بسنده میکنند.

درروش توصیف و توضیح که دانشجویان ژاپنی استفاده میکنند ذکر علت اصلی ماجرا به آخر موکول میشود اما دانشجویان امریکایی به محض اینکه متوجه طولانی شدن صحبت هایشان میشوند داستان گویی را قطع کرده اصل ماجرا را بیان کرده و جمع بندی میکنند.


منبع:نکس لود
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A