home دسته‌بندی نشده ترکیب تیم ملی ایران مقابل پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ترکیب تیم ملی ایران مقابل پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه


در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ترکیب تیم ملی ایران مقابل پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ورزشی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی خود در مرحله گروهی امشب و از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به مصاف پرتغال می رود. پرتغالی ها با شرایط امتیازی و تفاضل گلی مشابه با اسپانیا هستند و برای صعود مقتدارنه چشم به برد در این بازی و البته زدن گل های زیاد دارند.

هرچند باید گفت بازی های قابل توجه تیم ملی مقابل مراکش و اسپانیا باعث شده تا آنها نسبت به امتیاز گیری در این بازی دچار تردید شوند. مدافع عنوان قهرمانی در یورو البته یک ترس بزرگتر در اردوی تیم ملی ایران دارد و آن حضور کارلوس کی روش در نقش رهبری تیم است. آنها خوب می دانند کی روش شناخت کاملی از بازیشان دارد و بسیاری از ستاره های این تیم زیر نظر مرد پرتغالی تیم ملی ایران آموزش دیده اند.

کی روش در مصاحبه های قبل از بازی تاکید کرده بود که برای این دیدار برنامه ویژه ای دارد و تیمش هرگز به مانند اسپانیا مقابل پرتغال بازی نخواهد کرد.

دروازه:

در درون دروازه تیم ملی بی شک علیرضا بیرانوند حضور خواهد داشت.

دفاع:

بعد از مصدومیت روزبه چشمی، جانشی او یعنی مجید حسینی بسیار مطمئن و قابل اتکا نشان داد. این مدافع جوان در کنار پورعلی گنجی و رامین رضائیان مردان ثابت خط دفاع خواهند بود. در جناح چپ چنانچه احسان حاج صفی به بازی برسد او در ترکیب قرار خواهد گرفت. در صورت نرسیدن حاج صفی به مانند بازی با اسپانیا میلاد محمدی در این پست حضور خواهد داشت.

هافبک:

اگر کی روش صلاح به بستن میانه میدان ببیند از دو هافبک دفاعی یعنی سعید عزت الهی و امید ابراهیمی استفاده خواهد کرد. در غیر اینصورت مسعود شجاعی در این پست بازی خواهد کرد. کریم انصاری فرد اسلحه پنهان کی روش در میانه میدان است. گفته می شود او مامور مهار کریس رونالدو خواهد بود. در کنار وی مهدی طارمی و وحید امیری حضور خواهند داشت. به مانند بازی های قبل در لحظاتی از بازی شاهد حضور سامان قدوس و علیرضا جهانبخش هم خواهیم بود.

حمله:

بی شک سردار آزمون انتخاب اول کی روش در این بازی خواهد بود. این احتمال وجود دارد که وی از رضا قوچان نژاد هم در بازی استفاده کند.

این پست توسط بخش ورزشی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

ترکیب تیم ملی ایران مقابل پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A