ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
خانه » محرم 95 » بازداشت حمله کنندگان به سفارت ایران در لندن

اطلاعیه سایت

بازداشت حمله کنندگان به سفارت ایران در لندن

بازداشت حمله کنندگان به سفارت ایران در لندن

روز شنبه ۲۲مهرماه ۱۳۹۶ در روز تعطیلی اداری دو نفر از طرفداران سازماندهی شده‌ی گروه خود ساخته ای موسوم به “ری استارت” به سفارت ایران در لندن حمله کرده بودند.

بازداشت حمله کنندگان به سفارت ایران در لندن

این افراد تصویر محمد حسینی شومن برنامه‌ی فارسی در آمریکا را بر پشت لباس خود داشتند و نشان این گروه را نیز با رنگ بر دیوار ساختمان سفارت کشیدند.

این مجری چندی است که با تحریک هیجان جوانان به آنان دستور حمله به مساجد، مراکز اسلامی و نهادهای دولتی مستقر در ایران و خارج از کشور را صادر کرده است. دستگیری این افراد که با هماهنگی سفارت ایران در لندن و حضور به موقع پلیس لندن در محل سفارت صورت گرفت، باعث شد تا این دو مهاجم از وارد آوردن خسارات بیشتر که معمولا به آتش زدن ساختمان‌ها می انجامد، باز بمانند.

یکی از مسئولان پلیس لندن امروز ضمن حضور در محل سفارت ایران در لندن و تهیه گزارش از شرایط سفارت و خسارات وارد شده، ضمن تاکید بر ادامه بازجویی این دو نفر به منظور یافتن انگیزه‌ها و احیانا اعضای دیگر این گروه در انگلیس، بر اراده پلیس انگلستان بخاطر تامین امنیت سفارتخانه‌های خارجی تاکید کرد.

این گروه اخیرا در حمله به مرکز اسلامی شهر منچستر، به ساختمان آن مرکز خسارات قابل توجهی وارد کرد و مهاجمین فیلمی را که خود از جریان حمله تهیه کرده بودند را در شبکه‌های مجازی منتشر ساختند.

به گفته پلیس، کشف ارتباط احتمالی این دو فرد دستگیر شده با مهاجمین در دیگر نقاط انگلیس نیز جزو موضوعات مهم بخاطر پلیس انگلیس است.

بررسی موضوع از جمله امکان باز کردن پرونده قضایی مستقلی علیه اعضای این گروه و احیانا رهبر آنها در آمریکا در جریان رسیدگی است.

‘); d.write(‘


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A