حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » باتیستوتا: وقتی مسی رکوردم را شکست ویران شدم

اطلاعیه سایت

باتیستوتا: وقتی مسی رکوردم را شکست ویران شدم

باتیستوتا: وقتی مسی رکوردم را شکست ویران شدم

باتیستوتا گفت به دکتر گفتم پاهایم را قطع کند!

گابریل باتیستوتا، ستاره سابق تیم ملی آرژانتین در مصاحبه ای در مورد مسائل مختلف نظیر مصدومیت هایش و شکسته شدن رکورد گلهایش توسط مسی صحبت کرد.

باتیستوتا در یک برنامه تلویزیونی آرژانتینی توضیح داد که شدت درد یکی از مصدومیت هایش باعث شده که از پزشک معالجش بخواهد که پاهایش را قطع کند تا دردش کاهش پیدا کند.  

باتیستوتا: وقتی مسی رکوردم را شکست ویران شدم
وی در مورد درد شدید پاهایش که بعد از بازنشستگی از فوتبال ایجاد شده بود گفت:درد پاهایم غیرقابل تحمل بود. به حدی که از پزشک خواستم که به من لطف کند و پاهایم را قطع کند چرا که نمی توانستم راه بروم. نمی توانستم صبح ها بیدار شوم و حمام کنم چرا می دانستم بعد از سه ، چهار قدم راه رفتن اشک هایم جاری خواهند شد. کوچک ترین حرکتی باعث شدیدترین درد می شد. پس از پنج جراحی مختلف و آزمایش کردن انواع و اقسام درمان ها، یک روز به دکتر گفتم پاهایم را قطع کند. وقتی این حرف را زدم دکتر از فرط عصبانیت موهایش را می کشید (می خندد). در چهار سال اخیر به تدریج با درمان های بروز شرایطم بهتر شد و حالا خیلی بهتر هستم.

باتیستوتا درمصاحبه در مورد بیلسا، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین هم صحبت کرد. بیلسا اعتقادی به استفاده از زوج باتیستوتا و کرسپو در خط حمله نداشت. ستاره سابق فیورنتینا درباره هم صحبت کرد:

تنها کسی که تصور می کرد من و هرنان نمی توانیم کنار هم نقش کنیم، مربی تیم یعنی بیلسا بود. او به تفکراتش پایبند بود و از اصولش خارج نمی شد اما به نظرم مرتکب اشتباه شد. هیچ کس بیش از ما دو نفر گل نمی زد. سبک نقش مان هم متفاوت بود. هرنان دوست داشت نزدیک تیرک اول منتظر توپ بماند اما من مهاجم تیرک دوم بودم. به نظرم نقش کردنمان کنار هم هیچ مشکلی ایجاد نمی کرد. البته بیلسا خیلی چیزها به من یاد داد.

باتیستوتا در مورد شکسته شدن رکورد گلهای ملی خود توسط مسی هم صحبت کرد. او در ۷۷ نقش ملی ۵۴ گل زده بود در حالی که مسی در ۱۱۰مین نقش ملی رکورد او را شکست. گابریل درباره هم صحبت کرد:

شکسته شدن رکوردم توسط مسی من را ویران کرد. من به تنهایی صاحب این رکورد بودم، رکوردی که عادی نبود. دوست داشتم آقای گل تاریخ تیم ملی آرژانتین بمانم. اما حالا خوشحال هستم که فقط یک فرازمینی بالاتر از من است. مسلما یک روز می رسد که یک نفر رکورد تو را بشکند. رکوردها بخاطر شکسته شدن ساخته می شوند.

گرداوری:نود


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A