home اخبار ورزشی انشا درباره ی کتاب صفحه ۹۲ نگارش هشتم از نگاه خوشه های نمودار

انشا درباره ی کتاب صفحه ۹۲ نگارش هشتم از نگاه خوشه های نمودار


انشا صفحه ۹۲ کتاب نگارش هشتم درباره درمورد کتاب از نگاه نویسنده خواننده کتابدار کتابفروش ناشر تصویر گر حروف چین ویراستار یکی از خوشه های نمودار زیر را انتخاب کنید و از نگاه او متنی درباره کتاب بنویسید از ایرانفراز بصورت مستقیم میبینید.

انشا درباره کتاب صفحه ۹۲ نگارش هشتم

انشا درباره کتاب صفحه ۹۲ نگارش هشتم

امروز برای شما دوستان عزیز انشا درباره صفحه ۹۲ کتاب نگارش هشتم در سایت قرار خواهیم داد انشا درمورد کتاب ازنگاه نویسنده انشا درباره کتاب از نگاه خواننده انشا در مورد کتاب از نگاه کتابدار انشا درباره کتاب از نگاه تصویرگر انشا درمورد کتاب از نگاه ویراستار انشا درباره کتاب از نگاه ناشر انشا در مورد کتاب از نگاه حروف چین انشا در مورد کتاب از نگاه کتابفروش در ادامه مطلب قرار خواهیم داد برای دریافت انشا ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

انشا درمورد کتاب از دید خواننده نگارش هشتم

مقدمه

از پشت ویترین نگاه میکردم و چقدر حسرت خوردم که این همه زیبایی و این همه سر گرمی و دانایی برای من نباشد مثل دختر بچه ها ذوق زده میشوم از کتاب های علمی و داستانی و مفاخرو همه کتاب هایی که یک جا جمع می شوند و در کنار هم در یک کتابخوانه ردیف کنار هم قرار میگیرند .

بدنه

دلم ضعف میرود از دیدن جلد های رنگا رنگ و قطر های باریک و ضخیم شان و بال بال میزنم تا یکی از آن ها را شروع کنم و در دنیای آن کتاب زندگی و غرق شوم .

چقدر عشق میورزم به صحفات کتابی که در دستم هی نازک و نازک تر میشوند و من پر میشوم از داشتن و خواندن و نگاهم که دو دو میزند و به دنبال کتاب دیگری میگردد

نتیجه گیری

عشقم به این صحفات مصور و پر کلمه که نامش کتاب است بی حد و مرز و فراز گنجایش تصور ادمی است.


منبع:نکس لود
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A