ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
خانه » دانلود درس » انشا ادبی در مورد زندگی / انشا در مورد زندگی چیست

اطلاعیه سایت

انشا ادبی در مورد زندگی / انشا در مورد زندگی چیست

انشا ادبی در مورد زندگی / انشا در مورد زندگی چیست

انشا ادبی در مورد زندگی / انشا در مورد زندگی چیست

امروز براتون یک انشا زیبا درباره زندگی نوشتم که امیدوارم خوشتون بیاد ، شما هم میتونید انشا خودتون در مورد زندگی را ، برای ما ارسال کنید تا در سایت قرار دهیم و دوستانتون استفاده کنند.

انشا ادبی در مورد زندگی

به راستی آنچه که همگان عمری در آن می گذرانند و همه و همه یک روز آن را وداع می گویند چیست؟ نامش زندگی است و بسیار وسوسه برانگیز است.

 

زندگی کردن ساده است ولی خوب زندگی کردن دشوار است. زندگی همچون پلی بلند و پر پیچ و خم است و خیلی ها در همان پیچ و خم ها و سختی های اولش شکست می خورند و خیلی ها تا آخرش را به بهترین شکل می روند. زندگی سفری است کوتاه ولی در عین حال طولانی و طاقت فرسا! …

 

 

به راستی آنچه که همگان عمری در آن می گذرانند و همه و همه یک روز آن را وداع می گویند چیست؟ نامش زندگی است و بسیار وسوسه برانگیز است.

 

زندگی کردن ساده است ولی خوب زندگی کردن دشوار است. زندگی همچون پلی بلند و پر پیچ و خم است و خیلی ها در همان پیچ و خم ها و سختی های اولش شکست می خورند و خیلی ها تا آخرش را به بهترین شکل می روند.

 

زندگی سفری است کوتاه ولی در عین حال طولانی و طاقت فرسا! زندگی همچون جاده ای است که تازه دارند آسفالتش می کنند و پر از دست انداز و پیچ و خم است  زندگی مردم به خیلی چیز ها وابسته است زندگی خیلی ها در یک جعبه ی جادویی نیم وجبی خلاصه شده است که با آن صدایشان را تا آن طرف این کره ی خاکی می رسانند و  با آن در جهان اعلام وجود می کنند و در همان دستگاه هزاران کتاب و بازی و نرم افزار گنجانده اند و شاید برخی از همان کتاب ها را هیچ وقت نخوانند! آری اینگونه است که شاید ساده ترین چیز ها روزی در زندگانی به کار آید ولی نعمت های مفید خداوندی که از ابتدا ی خلقت آدمی در این جهان بوده اند شاید هیچ وقت به چشم نیایند! خیلی ها زندگی شان را در لپ تاپ ها و کامپیوتر ها گنجانده اند که شب و روز پشت آن نشسته اند و گاه هم در دنیایی از اطلاعات خودشان را گم می کنند این دنیا که سراسر وبلاگ و سایت و ایمیل و دیگر چیز هاست هیچ گاه دیده نمی شود و هیچ گاه شنیده نمی شود نام این جهان که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می توان در آن یافت اینترنت است  اینترنت همچون اقیانوسی عظیم است و فقط می توان در آن سفر کرد .

 

سفری با کشتی ها و ناو های رنگارنگ ! با سایز مانیتور و سیستم عامل های متنوع و مختلف! ولی اینترنت خیلی بی عدالت است ؛

 

در آن هر چه که بخواهی از مقاله تا جزوه و نرم افزار می توان یافت ولی گاه می توان مقاله های حاصل از عمر و زندگی شخصی را در آن یافت که شاید سال ها به زحمت آن نشسته باشد ولی این مقاله در عرض چند ثانیه به نام کاربر در می آید و به همین راحتی نمره های مثبت در دفتر نمره ی معلمان ردیف می شوند!

 

به راستی اگر اینترنت نبود نیمی از دفتر نمره ی معلمان تا آخر سال سفید بود! ولی جعبه ی جادویی رایانه از پس هر کاری بر می آید از نرم افزار تا سخت افزار!ولی خیلی ها زندگی خود را صرف این طور چیز ها نمی کنند و خود را فدای درس و مشق روزانه ی مدرسه می کنند که اکثرا هم همراه با عینک شماره ی ۲ به بالاتر دیده می شوند! این افراد ناخودآگاه درس می خوانند و نامشان همیشه بعد از امتحانات در لیست ممتازین وجود دارد و پایا پای پاینده است!

 

به راستی زندگی خیلی نامرد است چون روز های خوشش که می آیند دیگر همه چیز فراموش می شود و در روز های سختی تازه خدا بر یاد ها باز می گردد گویی زنده با زبان سختی ها نام خدا را در گوش آدمی زمزمه می کند و خدا همچنان به بنده اش با مهر و علاقه نگاه می کند  و مشکلات را دانه به دانه حل می کند و روز های خوشی دوباره تکرار می شوند و باز هم خدا از یاد ها می رود.

 

زندگی فقط در چند روز نفس کشیدن و زنده بودن خلاصه نمی شود بلکه زندگی مسئولیت است ؛ مسئولیتی که بار سنگینی را به دوش ها می آورد و تا به حال کمر خیلی ها را شکسته است ولی  شاید یک سوال تا به حال ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده باشد و آن هم این است که این همه زندگی می کنیم تا به کجا برسیم؟ همه ی آنان که می میرند پاسخ این پرسش را می یابند و دنیایی جدید بر رویشان باز می شود که آدمی از اول در همان جا بوده و حتی اینکه چگونه از آن دنیا بیرون انداخته شده ایم خودش پرسشی بزرگ است ولی کلید آن دنیا فقط در دست خداست پس بیاییم همه بهترین بنده های خدا باشیم!

 

منبع: خرطوم

 

 

 

انشا – انشا در مورد زندگی

xigool.ir/tag/انشا-در-موردزندگی
انشاانشا در مورد زندگیانشا طنز,انشا ادبی,انشا علمی,انشا تخیلی. … ——-زندگی با کلمات حیات ووجود وزیستن مرتبط است.حال زندگی چیست؟اگر خنده است چرا گریه …

انشا درباره زندگی ، انشا با موضوع زندگی – خرطوم khortoom.com

khortoom.com › نوشته ها
انشا درباره زندگی ، انشا با موضوع زندگی امروز براتون یک انشا زیبا درباره زندگی نوشتم که امیدوارم خوشتون بیاد ، شما هم میتونید انشا خودتون در مورد زندگی را. … به راستی آنچه که همگان عمری در آن می گذرانند و همه و همه یک روز آن را وداع می گویند چیست؟

وارد نشده: ادبی

انشا در مورد زندگی – ایندکس وار

indexwar.ir/انشا-در-موردزندگی/
۲۶ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – انشا در مورد زندگی , خبر انشا در مورد زندگی , فیلم لحظه انشا در مورد زندگی , جزئیات … انشاانشا در مورد زندگیانشا طنز,انشا ادبی,انشا علمی,انشا تخیلی. ….. انشا در مورد زندگی یعنی,انشا زندگی چیست,انشا در مورد زندگی زیباست …

موضوع انشا: آزمون زندگی :: زنگ انشا

ensha92.blog.ir/post/10
۱ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. – موضوع انشا: آزمون زندگی. … اسم این بازی{نبرد با زندگی}است و حداقل سیستم مورد نیاز برای انجام ….. منتهی تا همین چندی پیش ندانستم آرمان چیست.

زندگی زیباست

www.diana-elaheyeshekar.blogfa.com/
۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تو زندگی ما آدمها یه تاریخهایی هست که هر چه قدر هم دنیا با کاراش مشغولمون کرده … چند تا متن کوتاه دیدم که فکر کنم به اینا خوب فکر کنیم حداقل می فهمیم که ….. زندگی چیست …. همون دیوار شیشه ای که اون رو از غذای مورد علاقه شجدا می کرد.

انشای ۲۰

enshay20.blogfa.com/
تدریس خصوصی درس ادبیات فارسی ویژه دانش اموزان پایه ششم و نهم … انشای ۲۰: موضوع انشا در جلسه امتحان چیست ؟ عزیزان نگران نباشید برای همگی شما خواهم گفت که … محاصره کرده است و راه فرارندارد جز اینکه با شب و روز زندگی خود را سپری کند . … به خاطر همین هروقت خانم معلم، سركلاس انشا موضوعی را مطرح می كرد تا درمورد آن انشا …

انشا در مورد گذر رودخانه – درس کده

darskade.ir/tag/انشا-در-مورد-گذر-رودخانه/
انشا گذر رودخانه به صورت ادبی و غیر ادبی و با رعایت مقدمه ساختمان بند و طبقه بندی … برای ما که در شهر زندگی می کنیم،رودخانه ی یاد آور شادی،تفریح،هوای پاک و…

انشا یک بچه دبستانی در مورد ازدواج (اوج خنده) – بیتوته

www.beytoote.com/fun/comic-subject/primary-children-marriage.html
همین خرج های ازافی باعث می شود که زندگی سخت بشود و سر خرج عروسی داییمختار با پدر خانومش حرفش بشود دایی مختار می گفت پدر خانومش چتر باز بود.. خوب شاید …

انشا طبیعت ، دو انشا در مورد طبیعت – کبود kabood.com

kabood.com › نوشته ها
انشا طبیعت دو انشا در مورد طبیعت مقدمه درباره طبیعت انشا با موضوع طبیعت انشا درمورد طبیعت با مقدمه انشا درباره طبیعت طبیعت چیست حفاظت از طبیعت … خودمان دارد صدای طبیعت همچون آهنگ دلنواز روح ما را تازه می کند و به ما زندگی دوباره می بخشد .

عشق زندگی نفرت – مطالب در مورد عشق حتما بخونش هرچی …

iran-dusti-ashnai.blogfa.com/…/مطالب-در-مورد-عشق-حتما-بخونش-هرچی-میخوایی-اینجا…
عشق زندگی نفرت – مطالب در مورد عشق حتما بخونش هرچی میخوایی اینجاست – فقط میتونم … از معلم ادبیات پرسیدند عشق چیست؟ … از معلم انشا پرسیدند عشق چیست؟

۱۵۰ موضوع انشا + نمونه بهترین انشا با موضوع ازاد – کبود …

kabood.com › اموزشی
تعداد زیادی موضوع انشا درباره موضوعات مختلف براتون اماده کردم که امیدوارم بتونید ایده … مترسکی در مزرعه; بیست جمله ی زیبا در مورد کتاب همراه با تصویر; کوچ عشایر … های نیک اندیش و کاردان چیست; تلخ ترین و شیرین ترین حادثه ی زندگی تان چیست … سوزی (تخیّلی); دوست دارید به جای کدام شخصیّت ادبی یا تاریخی باشید و چرا …

زنگــ انشا – انشای دانش آموزان

zangensha89.blogfa.com/tag/انشای-دانش-آموزان
می خواهم از ماه قول بگیرم هر وقت دلم هوای زندگی را کرد گونه نقره گونش را نشانم دهد. و از نقره هایش بر سرم … ها ، انشاء دانش آموزان برچسب‌ها: ادبی , دلنوشته , انشای دانش آموزان ….. نمي دانم اولين كلمه اي كه مي توانم برايت بگويم چيست،نمي دانم ازکجاشروع كنم.

متون زیبا – نسیم خوش روزهای زندگی

amirbaratnia.persianblog.ir/tag/متون_زیبا
و پس از سی سال زندگی بی نظم و آلوده به افیون و الکل بدرود حیات گفت. روزی در یکی از … متن زیبا درباره دوستی. به خیلی ها … منبع:http://www.jazzaab.ir/beautiful-text-about-friendship.html. [ ۱۳٩٥/٧/۱٢ ] … از بزرگی پرسیدند: شگفت انگیز ترین رفتار انسان چیست؟ پاسخ داد: از …… ۱۲)کشتن گنجشکها ، کرکس ها را ادب نمی کند!

موضوع مقاله هدف زندگی – مقاله و تحقیق

havasi.blogfa.com/post-154.aspx
مقاله و تحقیق – موضوع مقاله هدف زندگی – – مقاله و تحقیق. … حالا واضح‌تر می توانیم در این مورد گفتگو کنیم: … به راستی خوشبخت کیست و خوشبختی چیست؟

انشا درمورد صدای باران – پایگاه علمی تفریحی تیرکس

teerex.ir › سرگرمی
۳۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – انشا صدای باران انشا درباره صدای باران انشایی درمورد صدای باران انشا درباره … زمانی که کودکی بیش نبودم، زمانی که نمی فهمیدم مهر چیست ودل شکسته کیست؟ … پس تو نیز مایوس مشو و ببار تا به زندگی وهدفت جلای دوباره بخشی .

نقش ادبیات در زندگی

www.hawzah.net/fa/Magazine/View/4180/4741/38370/نقش-ادبیات-در-زندگی
زندگی هیچ ملتی جدا از «ادبیات » نیست. ادبیات نزد اشخاص و ملل ، به عنوان «غذای روح » و «چاشنی زندگی » مطرح بوده است و مردم از دیرزمان با آن می زیسته اند و انس داشته …

موضوعات متنوع انشا(۲۰۰ مورد) – ادبیات متوسطه ی اول طرقبه

adabiatejaleb.blogfa.com/post/135
ادبیات متوسطه ی اول طرقبه – موضوعات متنوع انشا(۲۰۰ مورد) – روش های نو وابتکاری در تدریس ادبیات فارسی … ۲۸- تلخ ترین و شیرین ترین حادثه ی زندگی تان چیست ؟

راه‌هاي رسيدن به موفقيت

www.ido.ir/a.aspx?a=1386122801
۲۸ اسفند ۱۳۸۶ ه‍.ش. – راستي راه رسيدن به موفقيت چيست؟ از اساسي‌ترين و اصلي‌ترين شرايط موفقيت يك انسان در زندگي فردي و اجتماعي داشتن … يك ساعت ادبيات و يك‌ونيم ساعت زبان انگليسي و دو ساعت رياضي بخوانم و براي روزهاي ديگر … در مورد تعيين هدف‌هاي خود قاطعيت داشته باشيد، اما در مورد روش دستيابي به آن‌ها انعطاف‌پذير باشيد.

انشا های حامد – ارزش وقت و زمان

hamedmihanblogensha.mihanblog.com/post/2
۲۵ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. – … و بی نظیری برای بشر است که میتوان با استفاده از آنها در تمام زمینه های زندگی موفق بود. … “در مورد حفظ مر خود بخیل تر از پول و ثروت خود باش. … خوب بود اما میتونست ادبی تر باشه. … انشای بد کی نبود برای بستن دهن معلم خوب بود.

پروین اعتصامی – زندگی نامه

www.parvinetesami.blogfa.com/post-1.aspx
 
 
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A