دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
خانه » محرم 95 » انتقاد شدید یک استقلالی از مدیران باشگاه

اطلاعیه سایت

انتقاد شدید یک استقلالی از مدیران باشگاه

انتقاد شدید یک استقلالی از مدیران باشگاه

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: آقایان می گویند مشکلات حل شده اما نه تماسی بخاطر مطالبات ما گرفتند و نه پیگیر نامه هایی که به باشگاه و فدراسیون نوشته‌ام، شده اند.

عکس صمد مرفاوی

صمد مرفاوی در خصوص آخرین وضعیت مطالباتش از باشگاه استقلال اظهار داشت: تا الان که با شما صحبت می‌کنم نه کسی با من تماس گرفته و نه صحبتی شده است. متاسفانه امروز شنیده‌ام که آقایان گفته‌اند مشکلات حل شده و مدارک مجوز باشگاه‌ها قرار است امشب به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود. 

 

وی افزود: جالب است که این حرف را می‌زنند. در حالی که من از استقلال طلبکارم و به جای یک حکم،‌دو حکم دارم و حتی حکم کسر ایرانفراز از استقلال را هم گرفته‌ام اما نه تنها توافقی نشده بلکه حتی تماس هم با من نگرفته‌اند. 

 

مرفاوی ادامه داد: جالب است بدانید همین آقای نبی که دوباره سمت گرفته و الان در سازمان لیگ مسئول رسیدگی به پرونده سه باشگاه نماینده ایران در آسیا است حکم کسر ایرانفراز از استقلال را امضا کرده اما ظاهرا آقایان امضای خودشان را هم قبول ندارند.

 

سرمربی سابق استقلال در ادامه تاکید کرد: من ۱۳۰ میلیون تومان از استقلال طلبکار هستم و حتی حکم دارم که بابت دیرکرد پولم از باشگاه جریمه بگیرم. این را هم آقای نبی امضا کرده اما هیچ اقدامی صورت نگرفته است. من در تاریخ ۱۷و۱۸ آبان دو نامه به باشگاه‌ استقلال و فدراسیون فوتبال نوشتم و اعلام کردم که از باشگاه طلبکارم و حتی از طریق باشگاه پیگیری کردم که شماره نامه هم دریافتم کنم اما باز هم هیچ اقدامی صورت نگرفته و حداقل جواب نامه‌های من را هم نداده‌اند.

 

مرفاوی در ادامه تاکید کرد: شنیده‌ام به برخی شاکیان گفته‌اند که شما پول، سفته یا چک بگیرید و در صورتی که طلبکاران به باشگاه مراجعه نکنند چک تضمینی آنها در اختیار فدراسیون قرار می‌گیرد. نمی‌دانم این حرف درست است یا نه اما وقتی ما را صدا نکردند چگونه حاضر هستند چک تضمینی صادر کنند. ثانیا اگر قرار باشد طلب ۱۳۰ میلیونی من را نصف کنند به چه دردم می‌خورد؟ ۳۰ میلیون هم مالیات آن را در همان سال پرداخت کردم و چیزی دستم را نمی‌گیرد. آیا این حق‌الناس نیست؟ شنیده‌ام گفته‌اند وزیر ورزش چنین خواسته‌ای داشته که مطالبات بازیکنان را نصف کنید. بعید می‌دانم وزیر چنین خواسته‌ای داشته و شاید او اصلا راضی به این کار نباشد. متاسفانه از قول وزیر ورزش در باشگاه استقلال حرف می‌زنند و مدعی می‌شوند که سلطانی‌فر گفته ۵۰ درصد به بازیکنان و طلبکاران بدهید. من این حرف را باور نمی‌کنم. چون وزیر آنقدر سرش شلوغ است و کار مهمتر دارد که در درصد پرداخت مطالبات بازیکنان دخالت نکند.

گرداوری: جام نیوز


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A