اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » دانلود » اشتباهات خانم های هنگام برقراری رابطه جنسی

اطلاعیه سایت

اشتباهات خانم های هنگام برقراری رابطه جنسی

اشتباهات خانم های هنگام برقراری رابطه جنسی


8 اشتباه زنانه در رابطه جنسی و راه حل آنها

بخاطر داشتن یک رابطه جنسی هیجان انگیز و بردن لذت از آن، باید بعضی از اشتباهات را انجام ندهید. دراین مطلب به این اشتباهات که رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار میدهند میپردازیم.

اشتباهات خانمها دررابطه جنسی

حرکات نادرست 
متون وسوسه انگیز و لباسهای بدن نما می توانند درکتابها و دانلود رایگان فیلم ها مردان را شهوانی کنند، اما درزندگی حقیقی چطور؟ دکتر کامی بالک می گوید: «مردان هرگز توسط زنانی که بیشتر زمان خود را درمقابل آینه و صرف پوشیدن لباس های شهوت انگیز می کنند، تحریک نمی گردند؛ حتی سیگنال های ظریفی که انتظار دارید از طرف شوهرتان به چشم علامت دیده شود، می تواند شهوت جنسی او را خاموش کند». دراین مطلب ۸ اشتباه این چنینی و راه حل تبدیل آنها به رفتارهای کارآمد را شرح داده ایم.

۱- آرایش بیش از حد

مردان شیفته زنان موقر و پاکیزه هستند. استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی باعث می شود درنهایت این جمله را از همسرتان بشنوید: «زیر این همه آرایش چرا پنهان شده ای؟» دکتر بالک می گوید ذات مردان چنین است که نوع طبیعی را بیشتر می پسندند. مزه خوب آنها را مجذوب خود خواهد کرد و بر تصاویر زیاده روی آنها را فراری خواهد داد.

۲- زمان بندی بخاطر رابطه جنسی

استفاده از پیام های شهوت ناک می تواند ضربان قلب شوهرتان را چند برابر کند؛ اما تعیین زمان بخاطر معاشقه فشار زیادی بر وی اعمال خواهد نمود. دکتر جین گریر متخصص روابط زناشویی و مجری یکی از برنامه های رادیویی دراین خصوص می گوید: «پیام هایی مانند ((منتظرم تا بیای خونه)) یا ((بعد از کلاس یوگا مال تو هستم)) باعث قابل پیش بینی شدن معاشقه می شود؛

رابطه جنسی

این امر می تواند هیجان مرد را نابود کند. اگرچه با زمان بندی، وقت معاشقه بیشتری را خواهید داشت، اما بخاطر بسپارید که زمان دقیق را مرموز نگه دارید. سعی کنید متون و پیام هایتان کمتر دارای جزییات باشد، مثل: ((دنبال فرصتی هستم تا هرچه زودتر با تو باشم)) یا ((چطوره بچه رو بعضی وقتا بزاریم خونه مامانم؟))»

۳- خاموش کردن چراغ ها

حتما دلیلی وجود دارد که مردان عاشق تماشای مسابقات فوتبال با کیفیت عالی هستند. به گفته دکتر گریر این مخلوقات، موجودات بسیار بصری محسوب می شوند و شیفته آن هستند که تا حد امکان هنگام معاشقه ببینند. اصرار بر داشتن رابطه جنسی درمحیطی تیره و تار می تواند این تصور را درمرد زندگی تان ایجاد کند که بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهید نه احساسی که وی درشما ایجاد می کند.

همین عدم اطمینان ، آواری می شود بر سر جولان مردانه وی دراتاق خواب. اگر درروشنایی راحت نیستید دراتاقی با نور اندک یا با چند عدد شمع معاشقه را انجام دهید.

۴- چنگ اندازی!

آنچه که دردانلود فیلم ها بسیار اغوا کننده و تحریک آمیز به نظر می رسد می تواند علاوه بر ایجاد زخم، بخاطر وی بسیار دردناک نیز باشد. دکتر پیر شوارتز متخصص روان شناسی دردانشگاه واشنگتن می گوید: «شهوت یک زمان بخصوص می تواند سبب شود تا شریک جنسی تان را محکم درآغوش گرفته و بخواهید به عمق جان وی رخنه کنید؛ اما مراقب باشید که پوست وی را پاره نکنید.

بجای چنگ زدن، نوک انگشتانتان را فشار دهید و تمام بدن وی را به آرامی لمس کنید. زمانی که وی دررابطه جنسی به درستی رفتار می کند، بخاطر تشویق عشقتان وی را محکم تر درآغوش بفشارید».

۵- تظاهر به ارگاسم

این حقیقت وجود دارد که بخاطر زنان رسیدن به اوج لذت جنسی کار آسانی نیست. درواقع میانگین زمان ارگاسم زنان ۲۰ دقیقه است و چه کسی همیشه این همه وقت دراختیار دارد؟ دکتر گریر می گوید: «بیشتر زنان فکر می کنند مجبورند بخاطر اثبات مردانگی شریک جنسی شان ارضا شوند، اما مردان تظاهر دراین مورد را تشخیص می دهند.

 

اگر مردی احساس کند درصمیمی ترین لحظات به او دروغ می گویید، درباره ارزش وجودی خود دچار تردید می شود؛ پس به وی نشان دهید که چه زمانی شما را تحریک می کند اما اگر ارضا نشدید یک پایان سینمایی را شبیه سازی نکنید».

۶- نقش کردن نقش دوشیزه ضعیف و شکننده

برخی از زنان فکر می کنند نقش نقش کردن مردان را شیفته آنان می کند، اما بخاطر داشته باشید زیاده روی دراین کار شما را فردی وابسته یا احمق جلوه خواهد داد. هیچ مردی نمی خواهد پرستار یک زن کودک صفت باشد.

 

بنا به گفته دکتر بالک مردان، زنان باهوش تر را جذاب تر می یابند. درصورت نیاز به وی اجازه دهید تا درکارهای پیچیده یا تعمیر سینک ظرفشویی به شما کمک کند، زیرا مردان دوست دارند مشکلات را حل و فصل نمایند؛ اما اگر می توانید خودتان مشکلی را حل کنید، بهتر است دست به کار شوید.

۷- کارگردانی صحنه معاشقه

بین جسور بودن و کنترل همه جانبه اتاق خواب تفاوت وجود دارد. دکتر شوارتز می گوید: «نباید کاری کنید که همسرتان احساس بی عرضگی نماید یا دائما بایدها و نبایدها وی را کنترل نمایید؛ کافی است تنها زمان لذت بخش درمعاشقه را به وی نشان دهید. درمعاشقه رئیس مآبی نمره آن چنان بالایی ندارد.

بجای حکمرانی بر حرکات وی، وقتی دارید از کارهای همسرتان لذت می برید لب به سخن بگشایید و یا یادآوری کنید که دفعات قبلی بخشی از بدنتان لذت وصف ناپذیری را تجربه کرده است. مردان ترجیح می دهند نواحی درست را خود کشف کنند نه اینکه به آنها بگویید کدام ناحیه دقیقا مدنظر شما است».

۸- داشتن معاشقه دراولین قرار عاشقانه

هیچ چیز مانند تعجیل درانجام معاشقه شما را درامور جنسی بی قید جلوه نمی دهد. دکتر گریر می گوید: «صمیمیت بیش از حد دراولین تماس این مساله را به ذهن مرد می رساند که شما تنها بخاطر یک شب اینجایید. ترک مرد با یک بوسه شب بخیر (البته اگر احساس می کنید این مرد می تواند شوالیه رویاهایتان باشد) یک جدایی بدون نقص بوده و وی را بیشتر خواهان شما خواهد نمود».

همچنین :

 


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A