عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
خانه » محرم 95 » اسفندیار رحیم‌مشایی کجاست؟

اطلاعیه سایت

اسفندیار رحیم‌مشایی کجاست؟

اسفندیار رحیم‌مشایی کجاست؟

«بقایی جلسات دادگاه خود را می‌گذراند. تخلفات احمدی‌نژاد هم که افشا شده است و تنها ضلع مثلث بهاری که خبری از او نیست، مشایی یا همان پدر عروس احمدی‌نژاد است.»

«اسفندیار رحیم‌مشایی و حمیدرضا بقایی و بالاتر از آنها محمود احمدی‌نژاد سال‌هاست با پاستور خداحافظی کرده‌اند؛ گر چه تصور می‌شد که مردان بهاری هم مانند سایر روسای جمهور و معاونان آنها، راهی عاری از هیاهو و چالش‌آفرینی را بروند که این تصوری اشتباه بود؛ چرا که خبرسازی آنها پس از پایان دولت دهم به اوج خود رسید؛ مساله‌ای که پرونده‌های قضائی و پاسخگویی در دادگاه نقش مهمی در آن داشت. 

اسفندیار رحیم‌مشایی کجاست؟

جالب آن است که احمدی‌نژاد و بقایی نقش اصلی را درماجرا دارند و خبری از اسفندیار رحیم مشایی نیست؛ به‌ نحوی که گویی او تنها فردی بود که می‌دانست در دوران پس از ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد نباید به هوچیگری پرداخت.

دوری مشایی از احمدی‌نژاد و بقایی به‌ اندازه‌ای بود که شائبه اختلاف میان آنها را تقویت کرد اما بهمن شریف‌زاده که عضوی از دولت احمدی‌نژاد بود، چندی پیش به این ابهام چنین پاسخ داد: «عروس رئیس‌جمهور سابق، دختر آقای مشایی است؛ مگر می‌شود به همین راحتی این نسبت را نفی کرد؟ هر گاه مرحوم از برادر خود اعلام برائت کرد، می‌توانیم بگوییم که نسبت فامیلی بین ایشان و مشایی وجود نداشته است. این نوع نگاه به مساله، کمی ساده‌لوحانه و خنده‌دار است.»

زمانی که داوود احمدی‌نژاد درگذشت، مشایی از حضور در مراسم او امتناع کرد که همین غیبت بر شائبه اختلاف میان او و احمدی‌نژاد دامن زد اما شریف‌زاده درمورد توضیح داد: «صبح روز درگذشت داوود احمدی‌نژاد، ایشان در دفتر حاضر شدند. پیش از آن که پیام تسلیت از دیگران به دست ایشان برسد، آقایان مشایی و بقایی با حضور در دفتر تسلیت و تاسف خود را به آقای احمدی‌نژاد ابراز کردند.»

البته در ۳ آبان یادداشتی از مشایی در سایت دولت بهار منتشر شد که درباره محاکمه بقایی بود و طی آن از غیر علنی بودن دادگاه بقایی انتقاد کرده بود. مشایی پیش‌تر هم در آخرین روزهای فروردین نامه‌ای به معاون اول قوه قضائیه نوشته و موضوعاتی را مطرح کرده بود که به‌ نظر نمی‌رسید بیان این موارد در صلاحیت او باشد. در ۱۷ مرداد نیز در مراسمی سخنرانی کرد که مناسبت آن روز خبرنگار بود و احمدی‌نژاد و بقایی هم در آن مراسم حضور داشتند. بخش زیادی از محتوای سخنرانی او به بهار و شعار بهاری بودن تیم احمدی‌نژاد مربوط بود. این تاکید دوباره و چندباره مشایی بر بهاری‌بودن در حالی بود که ۱۹تیر در بخشی از برنامه خندوانه که به مسابقه خنداننده‌شو اختصاص داشت،‌ یکی از کمدین‌ها در بخشی از استندآپ ‌کمدی خود داستان رستم و سهراب را بیان کرد و در بخشی از آن به اسفندیار رحیم مشایی و ماجرای روز درختکاری سال ۹۵ او و محمود احمدی‌نژاد کنایه زد: «رستم بخاطر گرفتن نوشدارو سراغ کیکاووس رفت، دربین به اسفندیار گفت تو چیزی بگو،‌ اسفندیار گفت من چه بگویم، خودم درختم!»

اکنون بقایی جلسات دادگاه خود را می‌گذراند. تخلفات احمدی‌نژاد هم که افشا شده است و تنها ضلع مثلث بهاری که خبری از او نیست، مشایی یا همان پدر عروس احمدی‌نژاد است.»

گرداوری:آرمان

‘); d.write(‘


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A