home بیوگرافی ازدواج جالب دختری که قربانی اسیدپاشی شده بود! +عکس

ازدواج جالب دختری که قربانی اسیدپاشی شده بود! +عکس


ازدواج جالب دختری که قربانی اسیدپاشی شده بود! +عکس

در این مطلب ماجرای عجیب دختری را می خوانید که قربانی اسیدپاشی شده بود و صورتش بسیار سوخته بود ولی او با همین شرایط ازدواج کرد و لباس عروس را به تن کرد که برای وی شبیه به معجزه بوده است.

ماجرای خواندنی دختری با صورت سوخته شده با اسید که ازدواج کرد

گاهی اوقات چیزی را که مدتها منتظر آن هستیم اتفاق نمی افتد و گاه چیزهایی که حتی فکر کردن به آنها محال است و شاید در ذهنمان درور دست ترین آرزوهاست به یک باره به طور معجزه آسایی اتفاق می افتند،در این گزارش ماجرای عجیب و خواندنی یک ازدواج را مشاهده خواهید کرد که با توجه به شرایط عروس چیزی شبیه به معجزه است.لالیتا بنبانسی دختر هندی که یکی از قربانیان حادثه اسید پاشی بوده، پس از ۱۷ بار عمل جراحی هنوز چهره اش به حالت عادی باز نگشته، وی همیشه غمگین و افسرده بود و مدام با خودش فکر می کرد مبادا به خاطر چهره سوخته اش تا آخر عمر تنها بماند تا اینکه یک روز دست تقدیر مسیر خوشبختی را جلوی پایش گذاشت.

لالیتا بنبانسی که به دست برادرش در سال ۲۰۱۲ به این روز افتاده بود با یک تلفن اشتباه به مرد رویاهایش رسید و سرنوشت راهول کومار را از مایل ها آن طرف تر به سوی او کشاند. قربانی اسید پاشی گفت که هیچ وقت فکرش را هم نمی کردم یک تماس تلفنی اشتباه همه مشکلات زندگی من را از این رو به آن رو کند و تمام مشکلات، افسردگی ها و غصه های من پایان یابد، چرا که راهول همسر من قلبی بزرگ و ذهنی زیبا دارد.

ازدواج جالب دختری که قربانی اسیدپاشی شده بود! +عکس

عکس از ازدواج دختر قربانی اسید پاشی

دختر هندی در ادامه صحبت هایش گفت که من واقعا به اینکه شریک زندگی راهول هستم فوق العاده افتخار می کنم، در ضمن شغل او نظاره گری دوربین مداربسته است و ما از زندگی خود بسیار راضی هستیم، همچنین از خانواده هایمان بسیار ممنونم که ما را در این را همراهی کرده و از هیچ کمکی نسبت به ما دریغ نکردند

لالیتا در حال حاضر مشغول گذراندن دوره درمان زیر نظر سازمان توانبخشی است.

دختر قربانی اسیدپاشی ازدواج کرد

منبع : جام نیوز


گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A