کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
خانه » محرم 95 » احمدی نژاد: به عنوان رییس دولت هر کاری می توانستم بکنم

اطلاعیه سایت

احمدی نژاد: به عنوان رییس دولت هر کاری می توانستم بکنم

احمدی نژاد: به عنوان رییس دولت هر کاری می توانستم بکنم

رییس‌ دولت های نهم و دهم از روز آخری گفت كه به عنوان رييس جمهور ايران در پاستور حضور داشت و تصميم به اختصاص مبلغی بخاطر دانشگاه ايرانيان می گيرد.

عکس محمود احمدی نژاد - عکس حمید بقایی

سلسله جلسات هم‌اندیشی بقایی با وکلای دادگستری همچنان ادامه دارد.

به گزارش انتخاب، اگرچه پيش از اين از سوی وكيل معاون اجرايی رييس دولت دهم عنوان شده بود كه روز پنجشنبه ١٣ مهرماه جلسه‌ای با حضور وكلای دادگستری بخاطر بررسی كيفرخواست صادره بخاطر حميد بقایی برگزار می شود، اما اين جلسات به نوبت سوم هم كشيده شد. جالب اينكه در جلسه‌ای كه ديروز برگزار شد، محمود احمدی نژاد رييس دولت‌های نهم و دهم هم حضور داشت تا خود يك پای دفاع از معاون اجرایی سابقش باشد. احمدی نژاد در اين نشست توضيحاتی را در خصوص يكی از اتهامات حميد بقایی كه اختلاس ١٦ ميلياردی او است، ارايه كرد.

رییس دولت‌های نهم و دهم از روز آخری گفت كه به عنوان رييس‌جمهور ايران در پاستور حضور داشت و تصميم به اختصاص مبلغی بخاطر دانشگاه ايرانيان می گيرد.

او در دفاع از اين اقدام خود عنوان می كند كه طبق قانون من به عنوان رییس دولت در آخرين روز از حضورم می توانستم اين كار و هر كار ديگری را انجام بدهم. او در ادامه توضيحات خود از بازگرداندن اين پول به حساب دولت خبر می دهد و می گويد: چون می دانستيم كه اين موضوع به دليل انجام در روز آخر حضورم در دولت انجام شده، جنجال به پا می كند، آن ميزان وجوهات را باز گردانديم. قسمت ديگر از اين جلسه رونمایی از متهم رديف دوم پرونده حميد بقایی است.

حبيب‌الله خراسانی، ذی حساب نهاد رياست‌جمهوری دولت دهم كه او نيز چندی پيش بازداشت شده بود، در اين نشست حضور داشت و به ارايه توضيحاتی در خصوص كيفرخواست صادره پرداخت.

‘); d.write(‘


گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A