هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
خانه » دانلود » آزار و اذیت جنسی دختر ۱۵ ساله توسط شوهر عمه اش + عکس

اطلاعیه سایت

آزار و اذیت جنسی دختر ۱۵ ساله توسط شوهر عمه اش + عکس

آزار و اذیت جنسی دختر ۱۵ ساله توسط شوهر عمه اش + عکس


آزار و اذیت جنسی دختر ۱۵ ساله توسط شوهر عمه اش + تصاویر

دختر نوجوان که یکسال هدف آزار و اذیت جنسی شوهر عمه ۴۱ ساله اش قرار گرفته بود این سناریوی شیطانی را نزد پدرش فاش کرد.

آزار و اذیت جنسی دختر

روز ۲۶ مهرماه امسال پدری با چهره ای آشفته پای دردادگاه کیفری یک تهران گذاشت و ادعا کرد دختر ۱۵ ساله اش از سوی یکی از بستگانش مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران به دستور قاضی شعبه سوم دادگاه کیفری یک تهران بخاطر دستگیری عامل این اقدام شیطانی وارد عمل شدند.

پدر این دختر نوجوان به ماموران گفت: دو روز قبل دخترم به سراغم آمد و ادعا کردکه « داور» ۴۱ ساله که شوهر عمه اش است درمدت زمان یک سال او را با هدف آزار و اذیت قرار داده است که با حضور دراداره پلیس درخواست دستگیری داماد خانواده مان را دارم.

کارآگاهان دراین مرحله دختر ۱۵ ساله را هدف تحقیق قرار دادند و وی گفت: « شوهر عمه ام با ما دریک ساختمان زندگی می کند و مدتی به صورت تلفنی با من صحبت می کرد و ابراز علاقه نشان می داد و می گفت که از من خوشش می آید، تا اینکه مرا به زور مورد آزار و اذیت قرار داد .

دختر نوجوان ادامه داد: «پس از یکسال که او با تهدیدهایش مرا مورد آزار و اذیت قرار می داد خسته شدم و تصمیم گرفتم با درمیان گذاشتن این موضوع با خانواده ام از دست شوهر عمه ام رهایی پیدا کنم و او نیز به سزای اعمالش برسد.»

دراین مرحله تیمی از ماموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح امروز با حضور درخانه متهم درمنطقه کیانشهر موفق به دستگیری وی شدند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، با اعلام این خبر گفت : ” متهم درهمان تحقیقات اولیه به آزار و اذیت جنسی دختر ۱۵ ساله اعتراف کرده و تحقیقات از وی جهت تکمیلی پرونده درمراحل اولیه و مقدماتی قرار دارد “


منبع:harfetaze.com
گرداوری شده : ایران فراز

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A