home دسته‌بندی نشده آدرس سایت و نحوه ثبت نام در مسابقه آکادمی شگفت انگیزان شهاب حسینی

آدرس سایت و نحوه ثبت نام در مسابقه آکادمی شگفت انگیزان شهاب حسینی


آدرس سایت و نحوه ثبت نام در مسابقه آکادمی شگفت انگیزان شهاب حسینی

آکادمی شگفت انگیزان با حضور چند مجری و بازیگر و چهره های هنری از جمله شهاب حسینی و رامبد جوان و فاطمه معتمدآریا به زودی وارد کنداکتور پخش شبکه نمایش خانگی می شود.

این آکادمی باهدف پرورش استعدادهای فرهنگی، هنری و ورزشی و تلاش برای ایجاد فرصت‌ های برابر آموزشی در تمام کشور از ابتدای سال جاری کار خود را با دعوت از شرکت‌کنندگان مستعد آغاز کرده است.

آکادمی شگفت انگیزان

بعد از اطلاع رسانی برای ساخت مسالقه استعدادیابی با نام آکادمی شگفت انگیزان ، مدتی است که تیلبغات و تیزر این مسابقه نیز منتشر و رسانه ای شده و قرار است چند چهره سرشناس با آن همکاری داشته باشند.

در مسابقه شگفت انگیزان افراد مستعد در هر حوزه توسط اساتید آموزش داده می شوند و در نهایت بهترین ها انتخاب می شوند. در اولین تیزر این مسابقه چهره شهاب حسینی به عنوان یکی از اساتید دیده شد.

 

مطلب پیشنهادی بخوانید : نحوه شرکت و آدرس سایت ستاره ساز

 

آکادمی شگفت انگیزان

داوران مسابقه آکادمی شگفت انگیزان

فاطمه معتمدآریا به عنوان استاد بازیگری در آکادمی شگفت انگیزان حضور دارد، رامبد جوان به عنوان استاد کارگردانی به آن پیوسته بودند. همچنین مانی حقیقی و وحید شمسایی از دیگر اساتید این آکادمی هستند. بیش از ۲۰ هنرمند و ورزشکار شناخته شده دیگر در ۲۵ شاخه هنری و ورزشی در آکادمی «شگفت‌انگیزان» حضور خواهند داشت.

نحوه ثبت نام و ارسال ویدئو به آکادمی شگفت انگیزان

شرکت‌کنندگان پس از انتخاب و ثبت نام در رشته یا مهارت مورد نظرشان، اولین بسته‌های آموزشی ویدئویی را دریافت می‌کنند. در صورتی که بعد از آموزش‌های اولیه، نتیجه عملکرد شرکت‌کننده امتیاز کافی را برای شرکت در مرحله بعدی به دست بیاورد، شرکت‌کننده بسته آموزشی دوم را دریافت می‌کند. در نهایت امکاناتی در اختیار ۵۰ نفر برتر هر رشته قرار می‌گیرد که با روش‌های نوین زمینه‌ساز ورود آنها به حرفه‌ای می‌شود که در آن آموزش دیده‌اند.

آکادمی شگفت انگیزان

شهاب حسینی ستاره درخشان دنیای بازیگری ایران به عنوان سفیر این آکادمی حضور دارد.

بیش از ۲۰ هنرمند و ورزشکار شناخته شده دیگر در ۲۵ شاخه هنری و ورزشی در آکادمی «شگفت‌انگیزان» حضور خواهند داشت.

آکادمی «شگفت‌انگیزان» با تأکید بر ایجاد امید برای پرورش استعدادها در هرکجای ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و با حضور مربیان برجسته و شناخته شده فرصت پرورش استعداد را در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد.

آکادمی شگفت انگیزان

آدرس سایت اکادمی شگفت انگیزان

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از نحوه شرکت در این آکادمی استعداد پروری به سایت «آکادمی شگفت انگیزان» مراجعه کنند.

شهاب حسینی تنها چهره‌ای است که در تیزر تبلیغاتی آکادمی «شگفت‌انگیزان» دیده می‌شود و تا این لحظه تنها چهره‌ای است که حضورش در «شگفت‌انگیزان» تأیید شده است اما به نظر می‌رسد چهره‌هایی مانند فاطمه معتمد آریا، رامبد جوان، نگار جواهریان و مانی حقیقی هم در مدرسه مجازی «شگفت‌انگیزان» حضور دارند. اگرچه همچنان مشخص نیست این چهره‌ها در مقام داور در این مسابقه حضور دارند یا مربی جوانان مستعد برنامه هستند


منبع:حرف تازه
گرداوری شده : ایران فراز

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A